XRP uçuşa geçti! Ripple coin değeri % 38 arttı

XRP coin adeta uçuşa geçti yükseldikçe yükseldi. 5 Nisan Pazartesi Ripple (XRP) grafiği sert yükselişe girdi.

XRP uçuşa geçti! Ripple coin değeri % 38 arttı
Editör: Hakan A.
05 Nisan 2021 - 21:18
Beklentilerin altında kalan, dava süreçleri ile milyar dolarlık zararlar ettiren Ripple bugün adeta kafa kaldırdı. XRP Ripple yatırımcıları son 24 saatte %38 değer artışı ile karşılaştı. Ripple yatırımcısı için tatlı günün tatlı karı devam ediyor.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 5 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto para birimleri arasında en vazgeçilmezlerinden, ciddi bir fanatik kitlesi bulunan XRP yeniden eski günlerine kavuşmak için uğraşıyor. Aylardır sürüncemede bekleyen Ripple harekete mi geçti? XRP (Ripple) gün boyu yükseliş trendine girdi. XRP grafiği adeta pik yaptı. Alt coin borsalarının coştuğu günblerde Ripple'dan sert yükseliş kimse beklemiyordu. 

Haftanın ilk işlem günü Pazartesi günü Ripple XRP sert yükselişle 7 TL bandını kırmaya çalıştı. Uzun bir süredir nadasa yatan Ripple XRP, Nisan ayına yükselişle başlamnış oldu. Gün boyu yükselen Ripple 6.95 TL'ye kadar yükselerek en yüksek rakamına erişmiş oldu. Ripple yüzde 38'lik bir artışla yatırımcısına günün en çok kazandıranları listesine ekletmiş oldu. Hafta boyunca bu yükseliş trendi sürer mi bilinmez. Ancak Ripple yatırımcısı hala umduğunu bulmuş değil.


xrp ripple grafik

5 Nisan Pazartesi günü hangi alt coinler uçtu?

Hafta sonu alt coin borsalarında başlayan yükseliş trendi bugün gün boyu sürdü. XRP dılşında, BitTorrent (BTT)Tron (TRX) yükselişini sürdürdü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum