XRPUSDT 1.50'yi gördü! Ripple rokete bağladı, hedef ne kadar?

XRPUSDT 1.50 $ seviyelerine erişti peki şimdi yeni hedef ne kadar olacak? Ripple XRP coin yatırımcısı için karlı günler geri mi geldi? 11 Nisan Pazar günü 3 farklı grafik analiz yorumu haberimizden inceleyebilirsiniz.

XRPUSDT 1.50'yi gördü! Ripple rokete bağladı, hedef ne kadar?
Editör: Hakan A.
11 Nisan 2021 - 09:49 - Güncelleme: 11 Nisan 2021 - 15:11
Kripto para piyasasında Ripple sevinci yaşanıyor. Mahkeme süreçlerinden zaferle ayrılacağı anlaşılan XRPUSDT adeta rokete bağladı, çıktıkça çıkmaya devam ediyor. Hafta sonu başlayan yükseliş Pazar günü 11 Nisan'a olumlu yansıdı. Ripple yükselmeye devam ediyor.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 11 Nisan 2021 - İstanbul


XRP cephesinde yükseliş trendi resmen başladı. XRPUSDT sabaha karşı 1.50 $ seviyelerine kadar yükseliş gösterdi. Ripple XRP coin yatırımcısı adeta uçuyor. Yeni hedef grafikleri ise art arda paylaşılıyor. Peki Ripple coin için beklenen yeni hedef kaç USD?

Ripple (XRP) coin için güzel bir hafta sonu ilerlerken, Pazar günü sabahında yüzde 35 civarı bir artış ile son 24 saatte sert yükseldi. Alttan bekleyenler şimdilik yükselişten memnun. En fazla merak edilen konu ise XRPUSDT daha ne kadar yükselecek sorusu oldu. XRPUSDT'de yeni hedef kaç dolar olacak? Sizlerle 3 farklı grafik paylaşacağız. Uzman traderlar tarafından hazırlanan 3 farklı grafikte Ripple XRP coin için önemli analizler içeriyor.

Ripple (XRP) fiyatı nedir? XRP durdurulamıyor, Ripple analizi ve günlük değerlendirmesi

DOGEUSDT %30 değer kazandı! Dogecoin 11 Nisan grafik analizi, yükseliş ne kadar sürecek?

BTTUSDT diplerde! BitTorrent için çıkış ne zaman başlıyor? 11 Nisan Pazar 3 farklı grafik ve BTT coin analizi

BNBUSDT gerileyecek mi? Yeni hedef Binace (BNB) coin için grafik ve Pazar analizi 


Ripple(XRP) %50 Hedefi (KriptoneumAnaliz)

Ripple bir flama oluşturdu ve onu kırdı. Formasyona göre hedef $1.55 seviyesi. Yolda önemli dirençler var; $1.28 ve $1.43. Şu anlık ise aşılması gereken seviyemiz $1.16. Ayrıca olası bir düşüşte de önemli destek $1.03. 

Ripple(XRP) %50 Hedefi (KriptoneumAnaliz)


XRPUSD için Alış Sinyali (pullbacksignal)

Ticaret Sinyali: XRPUSDT 'de bir İşlem Sinyali görülüyor. Yatırımcılar, Satın Al İşlemlerini ŞİMDİ açabilir.

XRPUSD için Alış Sinyali (pullbacksignal)

XRPUSDT (theKingofkings)


$XRP 1.24490 üstünde kalıcılığı gelirse en tepe seviye 1,36 olarak düşünüyorum sonrasında bir düzeltme gelecek ve bu geri çekilme eğer 1.24490 bant üstünde 4 saatlik grafikte kalamazsa buradan düzeltme gelecek sonra tekrar hedefleri için yukarı yön alacaktır.

XRPUSDT (theKingofkings)

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 11 Nisan 2021 Pazar günü Rşpple (XRP) coin XRPUSDT için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum