Yalova'da korkutan deprem! 3.5 büyüklüğünde hissedildi...

Gece saatlerinde Yalova'da yaşanan deprem korku ve paniğe neden oldu. Merkez üssü Yalova Çınarcık olan deprem 3.5 şiddetinde hissedildi.

Yalova'da korkutan deprem! 3.5 büyüklüğünde hissedildi...
Editör: Hakan A.
02 Aralık 2018 - 09:43

Son günlerde yaşanan depremlere yenileri eklenmeye devam ediyor. Gece saatlerinde Yalova merkezli bir deprem daha kaydedildi. Yaşanan deprem Yalova'da gece saat 00:36 sıralarında meydana geldiği kaydedildi. Deprem sonrası yaşananlara ilişkin ayrıntılar belli oldu.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 2 Aralık 2018 - İstanbul


Deprem kuşağında hemen her gün depremlerin meydana geldiği Türkiye son günlerde 3'ün üstünde hissedilen depremlerle sallanmaya devam ediyor. Son olarak merkez üssü Yalova olan bir deprem yaşandı. İşte depreme ilişkin son dakika bilgileri.

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan Yalova depremine ilişkin verilere göre; gece saat 00:36 sıralarında merkez üssü Yalova Çınarcık olan deprem 3.5 şiddetinde ölçümlendi. Depremin derinliği 13.73 kilometre olduğu açıklandı.Yaşanan depremle alakalı Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırmaları Enstitüsü tarafından ise 3,4 şiddetinde olduğu kaydedildi.

Deprem esnasında vatandaşların kısa süreli korku ve panik yaşadığı bildirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum