Yalova Üniversitesi sınırları hakkında çok önemli bir karar

Yalova'da Merkez ilçede bulunan Üniversitenin sınırlarının genişletilmesi hakkında kritik bir karar alınarak Resmi Gazete'de yayımlandı.

Yalova Üniversitesi sınırları hakkında çok önemli bir karar
Editör: Hakan A.
25 Kasım 2020 - 08:15
Yalova ilinde kurulu Üniversite'nin mevcut sınırlarının büyütülmesi hakkında kararın ayrıntıları belli oldu. Türkiye'nin pek çok üniversitesinde büyüme stratejileri kapsamında yeni kararlar alınarak uygulamaya konuluyor. Bu üniversitelerden biride Yalova Üniversitesi oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 25 Kasım 2020 - İstanbul


Türkiye'nin en önemli üniversiteleri arasında yer alan büyüme stratejileri kapsamında yeni bölümleri bünyesine ekleyen Yalova Üniversitesi'nin genişletilmesine yönelik kararın ayrıntıları belli oldu. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan kararla teknoloji alanında büyütülmesi kararı verildi. İşte kararın ayrıntıları.

Bazı Alanın "Yalova Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi" Olarak Tespit Edilmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3196)


İlgili karar çerçevesinde, ekli kroki ile sınır ve koordinatları gösterilen alanın Yalova Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi olarak tespit edilmesine, 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanununun 4 üncü maddesi gereğince, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de ilan edilerek resmen yürürlüğe girmiş oldu.

İşte Yalova Üniversitesi'nin yeni sınırlarını belirten o kroki;

Yalova Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi yeni sınırları

YORUMLAR

  • 0 Yorum