Yapı İşleri İnşaat, Makine ve Elektrik...

Yapı İşleri İnşaat, Makine ve Elektrik Tesisatı teknik şartnamelerinde önemli değişiklik

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Yapı İşleri İnşaat, Makine ve Elektrik Tesisatı Genel Teknik şartnamelerine dair tebliğinde değişiklik yapılmasına dair yeni tebliğ Resmi Gazete'de yayımlandı.

Yapı İşleri İnşaat, Makine ve Elektrik Tesisatı teknik şartnamelerinde önemli değişiklik
Editor: Hakan A.
29 Kasım 2018 - 06:38

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe üretim ve teknik işleri yakından ilgilendiren şartname değişikliği bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğe girdi. Yapı İşleri İnşaat, Makine ve Elektrik Tesisatı Genel Teknik şartnamelerine dair tebliğde önemli değişiklikler yapıldı. İşte ayrıntılar.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 29 Kasım 2018 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığından: YAPI İŞLERİ İNŞAAT, MAKİNE VE ELEKTRİK TESİSATI GENEL TEKNİK ŞARTNAMELERİNE DAİR TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: YFK-2007/1)’DE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ

29 Kasım tarihli Resmi Gazete'de ilan edilen yeni karar ile alakalı değişiklikler için tıklayın

MADDE 1 – 30/6/2007 tarihli ve 26568 mükerrer sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Yapı İşleri İnşaat, Makine ve Elektrik Tesisatı Genel Teknik Şartnamelerine Dair Tebliğ (Tebliğ No: YFK-2007/1)’in ekine ekteki Deprem Güvenliği Sistemleri Genel Teknik Şartnamesi ile Asansör ve Yürüyen Merdiven/Bant Tesisatı Genel Teknik Şartnamesi eklenmiştir.

MADDE 2 – Bu Tebliğ 1/1/2019 tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – Bu Tebliğ hükümlerini Çevre ve Şehircilik Bakanı yürütür.

Ekleri için tıklayınız

YORUMLAR

  • 0 Yorum