Yaşam alanlarına dair ilham veren fikirler

Koçtaş, yaşam alanlarının her köşesi için ilham veren öneriler ve güzel fikirleri Yaşayan Evler Dergisi’nde okuyucularıyla buluşturmaya devam ediyor.

Yaşam alanlarına dair ilham veren fikirler
Editor: Hatice Kolçak
23 Mayıs 2019 - 10:44

Yaşayan Evler Dergisi’nin son iki sayısında banyo, mutfak, mobilya, dekorasyon ve bahçeye dair merak edilen her şey yer alıyor. Oturma odasından mutfağa, yatak odasından bahçe ve balkona kadar yaşam alanlarının her noktası için dekorasyon fikirleri ve hayatı kolaylaştıracak çözüm önerileri, uygun fiyatlı binlerce ürün seçeneğiyle birlikte sunuluyor.

Koçtaş, müşterileriyle buluşturduğu Yaşayan Evler dergilerinde, yaşam alanlarının her köşesi için ilham veren dekorasyon fikirleri, binlerce ürün seçeneği, en uygun bütçeli çözüm önerileri ve güzel fikirler sunuyor. 

Koçtaş, Yaşayan Evler dergilerinde ve Yaşayan Evler BLOG’unda yer alan bu güzel fikir ve çözüm önerileriyle iç ve dış mekânlara hayat ve yenilik katarken; yaşam alanlarını da güzelleştiriyor. Yaşayan Evler dergilerinde mobilya, aydınlatma, banyo, mutfak, balkon ve bahçe ürünlerinin yanı sıra zengin dekoratif objeler ve aksesuar seçenekleri bulunuyor. Dergilerde aynı zamanda yaşam alanlarına özel kişiselleştirilmiş önerilere ve faydalı bilgilere ulaşılabiliyor.

Tüm iç mekânlar için ilham veren fikirler Koçtaş’ın Yaşayan Evler Dekorasyon Dergisi’nde 
Koçtaş ‘Yaşayan Evler’ dergisinin ‘Banyo-Mutfak-Dekorasyon-Mobilya sayısında, banyo ve mutfak başta olmak üzere iç mekânlara hayat katacak mobilya ve dekorasyonla ilgili binlerce çeşit ürün, ilham veren fikirlerle birlikte sunuluyor. Yaşam alanlarında küçük ya da büyük değişiklikler yapmak isteyenlere A’dan Z’ye dekorasyon önerileri sunan dergide, Modern, Country ve Klasik stilde 13 farklı koleksiyon dikkat çekiyor.

Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe Dergisi, yaz aylarında açık havanın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenlere ilham verecek yüzlerce güzel fikir ve çözüm önerisi sunuyor. Bahçe dekorasyonuyla ilgili sezon trendlerinin ve ipuçlarının öne çıktığı dergide; dış mekân mobilyalarından aksesuarlara, aydınlatmadan bahçe makinelerine, şemsiye ve şezlongdan peyzaj ürünlerine kadar yüzlerce ürün bulunuyor. Ferah bir yaz geçirmek için Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe Dergisi’nde yer alan güzel fikirlerle; oturma odasının şıklığı ve rahatlığı bahçeye taşınabilir, büyük ya da küçük her tip balkonda, sezonun trend renkleri terrecota, indigo ve yeşil ile güzel bir dekorasyon stili oluşturulabilir. 

Tüm bahçe ve balkonları yaşayan mekânlara dönüştürecek, hatta pencere önünü bile minik bir bahçe görünümü katacak ürünlerin ve güzel fikirlerin yer aldığı dergide; Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı’nın da balkon bahçeciliğiyle ilgili önerileri bulunuyor. Erkan Şamcı dergide, şehir yaşamında her evde uygulanabilecek ‘balkon bahçeciliği’ ile sebze ve meyve yetiştiriciliği konularında ipuçları veriyor. 

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum