Yemeksepeti ikinci 1 Milyon TL bağışını yaptı!

Yemeksepeti.com Biz Bize Yeteriz Kampanyası için 1 Milyon lira bağışladı. Nevzat Aydın, şirketin ikinci 1 Milyon TL bağışını yaptı.

Yemeksepeti ikinci 1 Milyon TL bağışını yaptı!
Editör: Hakan A.
04 Nisan 2020 - 21:07
Koronavirüs ile mücadele hızla sürerken, Biz Bize Yeteriz kampanyasında bağışta bulunanmların sayısı artıyor. Son olarak yemeksepeti.com 1 Milyon Lira bağışladı.

Ekonomi Haberleri  - 4 Nisan 2020 - İstanbul


Türkiye, 81 il genelinde yaşlısıyla genciyle koronavirüs mücadelesini sürdürüyor. Diğer taraftan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Biz Bize Yeteriz kampanyası için bağıoşlar artarak devam ediyor.

Yemeksepeti.com Biz Bize Yeteriz kampanyası için 1 Milyon TL bağışladı. Şirketin sahibi Nevzat Aydın, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına Yemeksepeti olarak 1.000.000 TL bağışladığını sosyal medya hesabından duyurdu. Konuyla ilgili Nevzat Aydın twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında, 'Cumhurbaşkanımızın duyurduğu 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına Yemeksepeti olarak 1.000.000 TL bağışlıyor olduğumuzu bildirmek isterim. Lütfen bu günlerde sağcısı solcusu, partilisi partisizi hep beraber olalım. Şu illeti yenelim de yine birbirimizle uğraşırız zaten.' dedi.

Yemeksepeti geçtiğimiz haftalarda ise Sağlık çalışanları ile alakalı olarak 1 Milyon Liralık başka bir bağışta daha bulunmuştu. Şirket, 20 Mart 2020 tarihinde Corona'ya karşı yürütülen bu savaşta, Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışan doktor ve personelin ihtiyacı olan ekipmanın temininde kullanılmak üzere 1.000.000 TL bağış yaptığını duyurmuştu. Böylece yemeksepeti ailesi 2 Milyon lira bağışlamış oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum