Yeni atama kararı! Çok sayıda Vali ataması...

Yeni atama kararı! Çok sayıda Vali ataması yapıldı

Türkiye'nin çok sayıda ilinde vali ataması yapıldı. Cumhurbaşkanı Tarafından Yapılan Atamalar Hakkında Karar (Karar: 2018/202, 203, 204, 205, 206, 207) bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. İşte isim isim atama yapılan Valilikler...

Yeni atama kararı! Çok sayıda Vali ataması yapıldı
Editor: Hakan A.
27 Ekim 2018 - 08:01
Reklam

Cumhurbaşkanlığı tarafından bu sabah oldukça önemli atamalar gerçekleştirildi. Türkiye genelinde çok sayıda Vali ve Vali yardımcılığı atamaları dışında bir dizi atamalar daha gerçekleştirildi. 

Emlak Pencerem / Güncel Haberleri  - 27 Ekim 2018 - İstanbul


Bu sabah Resmi Gazete'de yer alan Cumhurbaşkanlığı atama kararları ile önemli isimler atandı. Atamalara ilişkin son dakika gelişmesi haberimizde.

Türkiye'nin önemli, Vali ve Vali yardımcıları ile çok sayıda önemli kurum için atamalar gerçekleştirildi. Konuyla ilgili Resmi Gazete'de yer alan atama kararları kapsamında Adıyaman, Ankara, Artvin, Bartın, Bursa, Edirne, Erzurum, Hatay, Kayseri, Kırıkkale, Kilis, Malatya, Manisa, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bingöl, İstanbul, valilikleri için atama kararları açıklandı. Üstte belirtilen Valiler Mülkiye Başmüfettişi olarak atandığı bildirildi.

Çok sayıda isim ise Vali olarak atandı. 

Atama kararları, yeni atamalara ilişkin tüm ayrıntıları bu sabah yayımlanan 27/10/2018 tarihli atama kararnamesinden görebilirsiniz. 

Atama kararlarını görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum