Yeni haftada patlamaya hazır bekleyen coinler hangileri?

Kripto para piyasası son ayların en çalkantılı dönemini yaşıyor. Hiç beklemedik yerlerden gelen değer artışları ve yatırımcılara şok zararlara uğratan coinler hangileri? Gelecek hafta bizi nasıl grafikler bekliyor? Hangi Coin'lere yatırım yapılmalı? İşte, kripto para borsasından en son analizler.

Yeni haftada patlamaya hazır bekleyen coinler hangileri?
Editör: Mertcan Budak
04 Nisan 2021 - 21:52 - Güncelleme: 04 Nisan 2021 - 22:12
Nisan ayına girmemizle beraber kripto para camiası birbirinden şaşırtıcı yükseliş ve değer kayıplarıyla son derece çalkantılı bir döneme girdi. 2018 yılından beri sessiz sedasız köşesinde bekleyen Bittorrent, yatırımcısına kısa vadede büyük oranlar kazandıran ve ardından durma noktasına gelen Chiliz ve diğerleri.

İki günlük yatay duruşun ardından zirveye tırmanan Holo (HOT) Coin

holo


Özellikle geçtiğimiz 7 gün içerisinde yatırımcılara ciddi oranlarda paralar kazandıran Holo, adını tüm piyasaya duyurmayı başardı. Son haftalarda 0,05000 TL civarlarında seyreden Holo, 28 Mart günü ilk yükselişi olan 0,08000 TL'yi yakaladıktan sonra kısa süre içerisinde tüm yatırımcıların hedefi haline gelmişti. İlk yükselişin ardından 4 Nisan 2021 tarihine kadar istikrarlı yükselişini sürdüren Holo Coin, 4 Nisan günü %29 oran artışıyla kısa vadede en çok tercih edilen altcoinler arasında yerini sağlama aldı.


4 Nisan 2021 tarihinde ortalama 17,552,049,458 TL gibi ciddi bir işlem hacmi ile piyasada varlığını sürdüren Holo Coin 24 saat içerisinde 0,04411 TL'lik değişim ile küçük birimli olmasının avantajını yatırımcılara yansıttı.

Holo Coin gelecek hafta bizi nasıl karşılayacak?

Son haftanın gözde kripto para birimi olan Holo Coin, 4 Nisan tarihinde kırdığı 0,24680 TL'lik rekorun ardından yeni yatırımcıların dikkatlerini üzerine çekmesiyle işlem hacmini genişletmeye devam ediyor. Uzun vadede istikrarlı tırmanışını sürdürmesini beklediğimiz Holo, önümüzdeki 2-3 gün içerisinde grafiğini yukarı yönde zorlayacak gibi görünüyor.

Sessizliğini ilk defa bozan Bittorrent (BTT) işlem hacmini büyütüyorKripto para piyasasında sahip olduğu düşük fiyat birimi sayesinde küçük ve büyük hacimli yatırımcıların büyük yığılmasıyla karşı karşıya kalan Bittorrent, İlk defa Şubat ayının sonlarında başladığı yukarı yönlü tırmanışını 4 Nisan 2021 tarihinde rekorla kapattı. Çok uzun süreler 0,00336 TL gibi ciddi derecede düşük bir fiyatla devam eden Bittorrent, özellikle 30 Mart günü başladığı değer artışı ile ufak çaplı iniş çıkışlar yaşayarak tam 0,06911 TL bandına yerleşti.

Yatırımcıların Torrent sisteminden aşina olduğu firma, aynı zamanda Token sistemi ile kullanıcılarına sunduğu çeşitli oyunlarla ve kendi ekosisteminde kitleleri barındırmak amacıyla farklı fırsatları ile özellikle altcoin piyasasında yerini sağlama almış durumda.

Şubat ayından Nisan ayına 1000 TL lik Bittorrent ne kadara ulaştı?

Özellikle geçtiğimiz aylarda sahip olduğu çok düşük birim fiyatı Bittorrent Coin'i yatırımcıların gözünde bir cazibe merkezine dönüştürmüştü. Öyle ki 2021 Şubat ayının başlarında 1000 TL'ye satın alınan Bittorrent, 4 Nisan 2021 tarihinde ortalama 20833.33 TL gibi olağanüstü bir kazançla yatırımcısını mutlu edebildi.

Gelecek haftalarda Bittorrent'e yatırım yapılır mı?

Kısa sürede 49643.1 Milyon'luk hacime ulaşan BTT, sahip olduğu grafik incelendiğinde kısa süreli yükselişini bir süre daha koruyacak gibi duruyor. Firmanın yatırımcısı ile olan bağlarının çok kuvvetli olması ayrıca Bittorrent'i piyasadaki değerini korumasına bir olanak sağlıyor.

Kısa süreli değer artışı sonrasında yine yatay duruma geçen Chiliz (CHZ) CoinÖzellikle mart ayında yükseliş furyasına dahil olan en ciddi coinlerden biri olan Chiliz, 1 Nisan tarihinden beri şaka gibi değer kaybını telafi edebilecek mi? Özellikle 4 Nisan sabah saatlerinde ciddi bir düşüş yaşayan Chilliz öğleden sonra 3,7650 TL'den 4,1650 TL'ye fırlayarak kısa süreli trade yapan kullanıcıları sevindirmişti. Özellikle 14 Mart tarihinde kırdığı 6,7399 TL'lik rekorun ardından 4,0000 TL seviyelerine gerileyen Chiliz, günümüzde kadar bu seviyeyi koruyarak devam ediyor.

Günlük yaşadığı düşük iniş çıkışlar yatırımcıyı heyecanlandırmaya yetmesede Chiliz Coin'in bu sessiz bekleyişi yakın zamanda bir bombaya dönüşebilir. Bu sessiz bekleyişini sürdürmeye devam etmesine rağmen 213.7 M gibi işlem hacimleriyle yoluna devam eden Chiliz gelecek hafta büyük sürpriz yaparak yeniden 6,7399 TL'lik rekorunu kırma denemelerine girebilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum