Yeni Havalimanı’nda tek yetkili Total

29 Ekim itibariyle taşınma operasyonu başlayacak olan İstanbul Yeni Havalimanı akaryakıt istasyonu belli oldu. Demirören Grubu bünyesindeki Total, Yeni Havalimanının tek yetkilisi olacak.

Yeni Havalimanı’nda tek yetkili Total
Editor: Hakan A.
28 Ekim 2018 - 08:18

Türkiye'nin gurur projesi İstanbul Yeni Havalimanı için saatler kaldı. Açılışı, taşınma operasyonu ile yapılacak dev havalimanında akaryakıt istasyonu konusunda Total ile işbirliği yapıldığı bildirildi. Demirören Grubu bünyesinde bulunan Total, İstanbul Yeni Havalimanı'nda tek yetkili tedarikçi olacak.

 Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 28 Ekim 2018 - İstanbul


Yaygın akaryakıt istasyonları ile Türkiye’nin dev akaryakıt şirketleri arasında yer alan Total Oil Türkiye AŞ, İstanbul Yeni Havalimanı ziyaretçilerine hizmet verecek Total Havalimanı istasyonunu açıyor.

İstanbul Yeni Havalimanı yolcu ve araçları için hizmet verilecek olan yeni akaryakıt istasyonu tek olacak. Yaklaşık 5 bin metrekarelik alana sahip akaryakıt istasyonu, 9 akaryakıt, 3 LPG olmak üzere 12 ayrı pompa adası ile Yeni Havalimanını kullanacaklara hizmet verecek.

İstanbul yeni havalimanı bünyesinde açılacak yeni istasyon hakkında açıklamalarda bulunan Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, yatırımlarını hız kesmeden sürdüreceklerini belirtti. 

Demirören açıklamasında, “Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve milli sermayeye sahip lider şirketlerinden Demirören Holding olarak her zaman olduğu gibi bugün de, büyük ve güçlü Türkiye hedefiyle çalışıyoruz. Amacımız, ülkemize değer katmak, insanımıza hak ettiği ürün ve hizmetleri sunmak. Bu kapsamda ülkemiz için gurur kaynağı olan ve aynı zamanda dünyanın en büyük havalimanı olma özelliği taşıyan İstanbul Yeni Havalimanı içerisinde Total akaryakıt istasyonumuzu açmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.