''Yeni Motorlu Sanayi'' İçin Kesin Kayıt Başladı

Sanayi Bölgeleri Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında TOKİ ile Konya Belediyesinin gerçekleştireceği “Yeni Motorlu Sanayi” için ön başvuruları alınarak belirlenen hak sahipleri için kesin kayıt başvuruları başladı. Hak sahipleri, başvuru bedelini 22 Kasım'a kadar yatırabilecek .

''Yeni Motorlu Sanayi'' İçin Kesin Kayıt Başladı
Editor: Hatice Kolçak
22 Ekim 2019 - 15:35 - Güncelleme: 22 Ekim 2019 - 15:36

Konya Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ tarafından gerçekleştilicek ''Yeni Motorlu Sanayi'' için belirlenen hak sahipleri için kesin kayıtlar başladı. 

21 Ekim ila 22 Kasım arasında sürecek kesin kayıt başvuruları, Ziraat Bankası Binkonutlar Şubesi'nde yapılabilecek.

Başvuru bedelini bankaya yatıran kişiler, kesin hak sahibi olacak ve vadelendirilmiş ödemeyle dükkan sahibi olacak.

Emlak Haberleri - 22 Ekim 2019


Karatay ve Eski Sanayi'nin taşınmasına yönelik Sanayi Bölgeleri Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında TOKİ ile Konya Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek ''Yeni Motorlu Sanayi'' için ön başvuruları alınarak hak sahibi olan Konyalı vatandaşlar projenin başvuru bedellerini 21 Ekim - 22 Kasım 2019 tarihleri arasında yatırabilecek. 

Hak sahipleri, daha önce belirlenen metrekareler üzerinden Ziraat Bankası Binkonutlar Şubesi'ne resmi kimliği ile gelerek yatıracağı başvuru bedeli ile kesin hak sahibi olacak ve 120 aya kadar vadelendirilmiş  şekilde belli bir ödeme takvimine göre dükkan sahibi olacaktır.