Yeni Şafak Gazetesi manşetleri 1 Mart 2017 Yeni Şafak oku -...

Yeni Şafak Gazetesi manşetleri 1 Mart 2017 Yeni Şafak oku - Gazeteler

Yeni aya girildi 1 Mart 2017 Çarşamba sabahı Yeni Şafak gazetesi, Cunta heveslisi Hürriyet'e sert tepki: Terbiyesizlik manşetine ve gündeme dair diğer günün önemli haberlerden manşeti ve başlıklarını gazeteye böyle taşıdı. Diğer haberleri başlığıyla gündemin ilk haberi olurken 1. sayfasına taşıyan Yeni Şafak gazetesi.

01 Mart 2017 - 07:24

Mart ayının ilk gününe girildiğinde Yeni Şafak gazetesi 1 Mart 2017 Çarşamba sabahı gazete işte bu haberlere yer verdi. Yeni Şafak gazetesi bu sabah atılan başlıklar... Yeni Şafak Gazete manşeti 1.sayfada hangi önemli olayları başlıklarına taşıdı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Mart 2017 - İstanbul

Yeni Şafak gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

1 Mart 2017 Yeni Şafak 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 

Yeni Şafak gazetesi yeni ayın ilk gününde ana sayfasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karargah rahatsız haberiyle darbe imasında bulunan Hürriyet gazetesine sert çıktı: Atılan başlık terbiyesizliktir, seviyesizliktir. Böyle bir başlığı atmaya bir defa bu gazetenin ne yönetimi ne de patronaj kadrosu muktedir değildir, olamaz haberine geniş yer verirken, "Cunta heveslisi Hürriyet'e sert tepki: Terbiyesizlik" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım: 28 Şubat - 15 Temmuz darbe kardeşleri, Devlet Bahçeli: Fitneciler Bizden değildir başlıklarını attı.

İncirlik resti, Menfez paşasına işitme testi istendi, Erdoğan aleyhine ifade vermedim işkence yaptılar, 22 yıl sonra çiçekle karşılandı, 28 Şubat'ın sembolleri, Biz de katkı verelim, Savaş suçuna destek, Köyaltında bomba imalathanesi başlıklarıyla haberlere 1.sayfadan yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 1 Mart 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

1 Mart 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..