Yeni Şafak Gazetesi manşetleri 10 Mart 2017 Yeni Şafak oku -...

Yeni Şafak Gazetesi manşetleri 10 Mart 2017 Yeni Şafak oku - Gazeteler

10 Mart 2017 Cuma sabahı Yeni Şafak gazetesi, Bütün kartlar açılacak: En kritik zirve manşetine ve gündeme dair diğer günün önemli haberlerden manşeti ve başlıklarını gazeteye böyle taşıdı. Diğer haberleri başlığıyla gündemin ilk haberi olurken 1. sayfasına taşıyan Yeni Şafak gazetesi.

10 Mart 2017 - 07:27

Yeni Şafak gazetesi 10 Mart 2017 Cuma günü sabahı gazete işte bu haberlere yer verdi. Yeni Şafak gazetesi bu sabah atılan başlıklar... Yeni Şafak Gazete manşeti 1. sayfada hangi önemli olayları başlıklarına taşıdı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  10 Mart 2017 - İstanbul

Yeni Şafak gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

10 Mart 2017 Yeni Şafak 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Türkiye için yola çıkıyoruz, Akdeniz'de derin sondaj, Bakan Çavuşoğlu: Adam gibi rica ederse olur, İbrahim Kalın: Merkel haklı derin görüş ayrılığı var, Aselsan'da ByLock operasyonu, Kartal avantajlı döndü, Alçak saldırı, Votel'e PKK/PYD sorgusu başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Yeni şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Suriye meselesi özellikle Münbiç'te kilitlendi. Türkiye, ABD ve Rusya nasıl bir ortak yol izleyecek henüz belli değil. ABD'nin PKK'yı ortak olarak dayatması Türkiye'nin güvenliğini birinci derecede tehdit ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya lideri Putin'le yapacağı kritik zirvede düğümün çözülmesi bekleniyor haberine geniş yer veren gazete, "Bütün kartlar açılacak: En kritik zirve" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Mart 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

10 Mart 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..