Yeni Şafak Gazetesi manşetleri - - 11 Ocak 2017 Gazeteler Yeni...

Yeni Şafak Gazetesi manşetleri - - 11 Ocak 2017 Gazeteler Yeni Şafak başlıkları

11 Ocak 2017 Yeni Şafak gazetesi bu sabah hangi başlıkları attı? Meclis'te başlayan anayasa maratonu ve Kılıçdaroğlu'nun tehditlerini 1.sayfasına taşıyan Yeni Şafak gazetesi manşetlerine İstanbul'daki kar esareti ve sonrasında yaşanan olayları taşıdı 11 Ocak 2017 Çarşamba sabahı gazete oku.

11 Ocak 2017 - 07:18

Yeni Şafak gazetesi 11 ocak 2017 çarşamba günü  yeni anayasa görüşmeleri kapsamında CHP'li KIlıçdaroğlu ve diğer vekillerin milleti tehdit ettiğini manşetlerinde yer ayırdı. Yeni Şafak gazetesi bu sabah atılan başlıklar... Yeni Şafak Gazete manşeti bu sabah Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Başbakan Yıldırım'ın önemli açıklamalarına gazetenin 1.sayfada başlıklarına taşıdı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ocak 2017 - İstanbul

Yeni Şafak gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

11 Ocak 2017 Yeni Şafak 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Merkez Bankası'nın flaş hamlesi ile dolara müdahale ederek, "MB'den piyasaya 1.5 milyar dolar" başlığını attı. nayasa teklifi oylaması kapsamında Meclis'te yaşananları üst manşetten gören Yeni Şafak gazetesi, Kemal Kılıçdaroğlu'nu üst manşetten gördü "Bağırdı Çağırdı Oy Bile Kullanamadı başlığı ile haber yaptı.

CHP'li Deniz Baykal için 2007'deki Cuhurbaşkanlığı seçimi öncesinde yaptığı gibi tehditlere başladı" Kuru Sıkı Atıyor" başlığıyla haberine yer verdi.

Başbakan Binali Yıldırım'ın Irak gezisi kapsamında "Sincar'ı temizleyin yoksa biz gireriz" başlığı ile habere yer veren Yeni Şafak gazetesi 1.sayfasında manşetinde ise;

Türkiye'nin terörle mücadelesii tek başına, kendi imkanlarıyla ve kendi evlatlarıyla yürütmek mecburiyetinde olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı erdoğan, "Dostluk, müttefiklik siz güçlüyseniz karşılık buluyor. Bunun için güçlü olmak zorundayız" haberini ön plana çıkartan Yeni Şafak, "Güçlü Olmak Zorundayız" sözlerini manşetine taşıdı.

gaziantep terör saldırısına yer ayıran gazete "Polis işini bitirdi" başlığını attı...

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Ocak 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

11 Ocak 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..