Yeni Şafak Gazetesi manşetleri 14 Mart 2017 Yeni Şafak oku -...

Yeni Şafak Gazetesi manşetleri 14 Mart 2017 Yeni Şafak oku - Gazeteler

14 Mart 2017 Salı sabahı Yeni Şafak gazetesi,Türkiye düşmanı ırkçıların sınır bekçisi değiliz: O anlaşmayı iptal edin manşetine ve gündeme dair diğer günün önemli haberlerden manşeti ve başlıklarını gazeteye böyle taşıdı. Diğer haberleri başlığıyla gündemin ilk haberi olurken 1. sayfasına taşıyan Yeni Şafak gazetesi.

14 Mart 2017 - 10:05

Yeni Şafak gazetesi 14 Mart 2017 Salı sabahı gazete işte bu haberlere yer verdi. Yeni Şafak gazetesi bu sabah atılan başlıklar... Yeni Şafak Gazete manşeti 1. sayfada hangi önemli olayları başlıklarına taşıdı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  14 Mart 2017 - İstanbul

Yeni Şafak gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

14 Mart 2017 Yeni Şafak 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bütün Avrupa ırkçlık üzerinden Türkiye karşıtı bir cephe kurdu. Almanya ile başlayan, en son Hollanda 'nın alçakça tavırlarıyla devam eden bu düşmanlıktan sonra Türkiye'nin AB sınırlarını korumasının zemini kalmadı. Zaten AB'nin taahhütlerini yerine getirmediği Geri Kabul Anlaşması'nın yeniden ele alınması gündemde haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye düşmanı ırkçıların sınır bekçisi değiliz: O anlaşmayı iptal edin" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollanda'da yaşanan zorbalığa tam destek verdiğini açıklayan Almanya Başbakanı Merkel'e çok sert tepki gösterdi: Sana yazıklar olsun! Demek ki sen de aynı kafadasın haberine geniş yer veren gazete, "Sana yazıklar olsun" manşetini attı.

Avrupa Medyası özellikle son 1 yıldır Türkiye'ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı, Nazi dönemi propaganda dilini aratmayan bir karalama kampanyası yürütüyor haberine yer veren gazete, "Avrupa'da nefret salgını" manşetini attı.

Eşkiyaya 2 nota 4 yaptırım, Vahşeti anlattı, Diriliş'i 60 ülke seyrediyor, Harput'un haraç çetesi, Direnmeyin çay demleyin, Batman özgürce oyunu kullanacak başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Mart 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

14 Mart 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..