Reklamı Geç
Yeni Şafak Gazetesi manşetleri 15 Mart 2017 Yeni Şafak oku -...

Yeni Şafak Gazetesi manşetleri 15 Mart 2017 Yeni Şafak oku - Gazeteler

15 Mart 2017 Çarşamba sabahı Yeni Şafak gazetesi, Haydut devlet manşetine ve gündeme dair diğer günün önemli haberlerden manşeti ve başlıklarını gazeteye böyle taşıdı. Diğer haberleri başlığıyla gündemin ilk haberi olurken 1. sayfasına taşıyan Yeni Şafak gazetesi.

15 Mart 2017 - 07:20

Yeni Şafak gazetesi 15 Mart 2017 Çarşamba sabahı gazete işte bu haberlere yer verdi. Yeni Şafak gazetesi bu sabah atılan başlıklar... Yeni Şafak Gazete manşeti 1. sayfada hangi önemli olayları başlıklarına taşıdı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  15 Mart 2017 - İstanbul

Yeni Şafak gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

15 Mart 2017 Yeni Şafak 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, AB Yargısı başörtüsü yasağına zemin hazırlıyor, Bakan Çavuşoğlu; Göç anlaşması iptal edilir, 1930'ların antisemit Avrupası gibi, PKK ve FETÖ zehirden kazanıyor, Çin'den Şangay teklifi, Parti değil memleket, Ebu Cehil vur emri bile vermiş başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Yeni Şafak gazetesi ansa sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, uluslararası tüm anlaşmaları çiğneyip Türk Bakanı sınır dışı eden ve gurbetçiye atlar, köpeklerle saldıran Hollanda'yı haydut devlet olarak niteledi. Erdoğan, ülkedeki Türkler, Müslümanlar ve diğer yabancılardan ırkçılıkta yarışan Wilders ile Rutte'ye oy vermemelerini istedi haberine geniş yer veren gazete, "Haydut devlet" manşetini attı.

Hollanda bugün seçime gidiyor. 

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Mart 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

15 Mart 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..