Reklamı Geç
Yeni Şafak Gazetesi manşetleri 3 Mart 2017 Yeni Şafak oku -...

Yeni Şafak Gazetesi manşetleri 3 Mart 2017 Yeni Şafak oku - Gazeteler

3 Mart 2017 Cuma sabahı Yeni Şafak gazetesi, Komutanlar dava açmalı, Türkiye kararlı manşetlerine ve gündeme dair diğer günün önemli haberlerden manşeti ve başlıklarını gazeteye böyle taşıdı. Diğer haberleri başlığıyla gündemin ilk haberi olurken 1. sayfasına taşıyan Yeni Şafak gazetesi.

03 Mart 2017 - 07:21

Yeni Şafak gazetesi 3 Mart 2017 Cuma sabahı gazete işte bu haberlere yer verdi. Yeni Şafak gazetesi bu sabah atılan başlıklar... Yeni Şafak Gazete manşeti 1.sayfada hangi önemli olayları başlıklarına taşıdı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Mart 2017 - İstanbul

Yeni Şafak gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

3 Mart 2017 Yeni Şafak 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Almanya aklını kaçırdı Rezalet, Pozitif bir kampanya yürütüyoruz, Fener kupada tam gaz, Sahne Reiz bey'in, Sınır Güvende, Sela okununca bittiler, Son Uyarı, Adıyaman 5.5 ile sallandı, Darbecileri böyle püskürttü başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Komutanların Kardak'a gidişini Turistik ziyaret e benzetenlere sert tepki göstererek, Genel Kurmay Başkanımız'ın kuvvet komutanlarıyla birlikte dava açması gerekir haberine yer veren gazete, "Komutanlar dava açmalı" manşetini attı.

Türkiye Rakka için ABD'nin kararını beklerken, PYD/PKK işgali altındaki Münbiç'e harekat hazırlığını tamamladı. PYD'nin askeri karargah olarak kullandığı hedefler tespit edildi. Mehmetçik operasyon için Ankara'dan emir bekliyor. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu YPG çekilmezse vuracağız dedi haberine yer veren gazete, "Türkiye kararlı" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, Türkiye bir daha darbeyle, vesayet heveslilerinin girişimleriyle muhatap olmayacak. 16 Nisan'da büyük bir değişime imza atacağız haberine yer verirken, "16 Nisan'da Büyük Değişim Olacak" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Mart 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

3 Mart 2017 Yeni Şafak Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..