Yeniden yapılandırma ilk taksit ödemeleri 15 Ekim'e uzatıldı

Bazı alacakların yeniden yapılandırılmasında o süre uzatıldı. Yeniden yapılandırmada ilk taksit ödemesini yapmayanlar dikkat: İlk taksit ödemeleri 15 Ekim'e kadar uzatıldı.

Yeniden yapılandırma ilk taksit ödemeleri 15 Ekim'e uzatıldı
Editor: Hakan A.
02 Ekim 2018 - 07:15

Vergi ve diğer bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin son dakika kanun değişikliği ... Yeniden yapılandırma kapsamında ilk taksit ödemelerinde o süre uzatıldı. İşte son dakika haberin ayrıntıları...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 2 Ekim 2018 - İstanbul


Yeniden yapılandırma için taksit ödemesini yapamayanlara önemli haber! O süre uzatıldı. Yapılandırmada ilk taksit ödemeleri ne zamana kadar yapılabilecek yeni kararla açıklandı.

Bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanan ilgili karara göre, 11/5/2018 Tarihli ve 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Kapsamındaki Bazı İlk Taksit Ödeme Sürelerinin Uzatılmasına Dair Karar (Karar Sayısı: 140) alındığı kaydedildi.

Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Kapsamında yapılan değişiklikle birlikte ilk taksit ödemesini yapamayanlar için Ekim ayının 15'ine uzatıldığı kaydedildi. 

Borçlarını ödemek isteyenler için son ödeme tarihi 15 Ekim 2018 olarak değiştirildi.