Yeşil Rapido 3. Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı 8 Kasım'da

Yeşil Rapido’nun Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ve BEZE Group işbirliğiyle gerçekleştireceği 3. Yeşil Binalar Ötesi Konferansı’nda bu yıl “Future & Cities - Geleceğin Kentleri, Kentlerin Geleceği” konusu ile 8 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilecek.

Yeşil Rapido 3. Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı 8 Kasım'da
Editor: Hakan A.
29 Ağustos 2017 - 11:26

Dünyaca ünlü İngiliz mimar Peter Barber, 3. Yeşil Binalar Ötesi Konferansına konuk konuşmacı olarak katılacak. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Ağustos 2017 - İstanbul

Kültür-mimari ve insan-mekan arasında var olan kırılgan ve karmaşık ilişkinin bir imgesini sunan Peter Barber, bir yandan mimarlık faaliyetlerine devam ederken diğer yandan da akademik çalışmalarını sürdürüyor.

Yeşil Rapido, 3.Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı, Dünya Şehircilik Günü olarak kutlanan 8 Kasım 2017 tarihinde “Future & Cities - Geleceğin Kentleri, Kentleri Geleceği” teması çerçevesinde yine sürdürülebilirlik ve daha yaşanabilir yapılı çevre kavramının altını çizerek, sonuç odaklı paylaşımlara sahne olacak. Yapı, enerji ve yönetimi, toplu taşıma, çevre, atık yönetimi konuları yetkili isimler tarafından ele alınacak.

Konferans’ta, Peter Barber’in yanı sıra ülkemizin önde gelen STK’ları, proje geliştiricileri, mimarları ve akademisyenleri, yapı sektörünün profesyonelleri, karar verici kamu kurumlarının yetkilileri, geleceğin şehirlerini konuşmak üzere bir araya gelecekler.

Sonuç odaklı bir yaklaşım ile önerilerin paylaşılacağı “Yeşil Rapido 3. Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı” Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) Mimarlık Fakültesi işbirliği ile MSGSÜ Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu’nunda düzenlenecek.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum