Yeşilyaka Su Büyükçekmece villaları satışa...

Yeşilyaka Su Büyükçekmece villaları satışa çıkıyor

MESA & NUROL Yeşilyaka Su konut projesi için işbirliğine gitti. Dev villa projesinde satışlara başlanıyor.

Yeşilyaka Su Büyükçekmece villaları satışa çıkıyor
Editor: Hakan A.
07 Ağustos 2018 - 17:10

Markalı konut projeleri ile Türkiye'nin önde gelen iki geliştiricisi MESA & NUROL dev proje için işbirliği yaptı. İstanbul Büyükçekmece ilçesinde hayata geçirilecek dev proje için geri sayıma başlayan iki dev şirket lansman hazırlıklarına başladı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 7 Ağustos 2018 - İstanbul

İstanbul'un denizi ile meşhur sakin ilçelerinden biri olan Büyükçekmece ilçesinde hayata geçirilecek Yeşilyaka Su villa projesinde ön talepler alınmaya başlandı.

MESA & NUROL kalitesi ve güvencesiyle Yeşilyaka Su Büyükçekmece villalarında lansman öncesinde ön talep fırsatları sürüyor. Yeşilyaka Su Büyükçekmece villa projesinde 1 Milyon 890 Bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcısının beğenisine sunuldu. Projenin lansman tarihi ise 20 Eylül olarak açıklandı.

MESA & NUROL markaları ile ço sayıda markalı projeye hayat veren iki dev şirket, güçlerini Büyükçekmece projesi için birleştirdi. Büyükçekmece Sırtköy mevkiinde  4+1 daire fiyatına bahçeli bir villada yaşama fırsatı sunulacak dev projede toplamda 173 adet müstakil villa olarak tasarlandı. Yeşilyaka Su villa projesi toplam 320 Bin metrekare byüklüğünde bir alan üzerinde hayata geçirilecek. Proje her trlü sosyal donatı ve olanağa MESA & NUROL kalitesiytle sahip olacak.