Yeşilyaka Su Büyükçekmece villaları satışa çıkıyor

MESA & NUROL İstanbul Büyükçekmece'de inşaa edilecek Yeşilyaka Su projesinde yer alan villaları satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Yeşilyaka Su projesinde yer alan villa fiyatları, ödeme bilgileri ve proje ayrıntıları belli oldu.

Yeşilyaka Su Büyükçekmece villaları satışa çıkıyor
Editor: Hakan A.
17 Ekim 2018 - 09:14 - Güncelleme: 17 Ekim 2018 - 12:09

Gayrimenkul sektörünün lider firmalarından  dev şirkey yeni projelerini satışa çıkardı. Mesa ve Nurol İstanbul Büyükçekmece'de inşaa edecekleri Yeşilyaka Su projesini satışa çıkardı. Yeşilyaka Su projesi düzenlenen basın lansmanı ile görücüye çıkıyor.

Emlak Pencerem / Konut Haberleri  - 17 Ekim 2018 - İstanbul

İnşaat sektörünün iki köklü markası MESA & NUROL, son dönemin en prestijli projelerinden birine İstanbul Büyükçekmece ilçesinde imza atıyor… Oluşumun yeni projesi Yeşilyaka Su Büyükçekmece'de satışa çıkamaya hazırlanıyor..

Büyükçekmece'de Sırtköy bölgesinde şehir hayatında 4+1 daire fiyatına bahçeli bir villada yaşama imkânı sunacak Yeşilyaka Su villa projesi, MESA & NUROL ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Sahip olduğu ortak yeşil alanları, korusu, eşsiz göleti ve benzersiz sosyal olanakları ile doğanın kalbinde sade, rahat ve modern bir yaşam sunan Yeşilyaka Su Büyükçekmece projesinde yer alan villaların satışlarına başlanıyor.

625.383 m2’lik alan üzerinde toplam 472 adet villa olarak tasarlanan ve 157.282 m2 yeşil alanıyla yemyeşil bir dünya sunan Yeşilyaka Su projesinden ev sahibi olmak isteyenler lansmana özel kampanyadan faydalanabilecek. Satışa sunulan villalar yüzde 8 KDV avantajı, peşin fiyatına vade farksız ödeme imkanı sunuluyor.

Projede farklı etaplkarda farklı tip villa seçenekleri yer alıyor. Deniz, Irmak, Nehir, Göl, Çağlayan, Şelale ve Derya evleri gibi etaplarda farklı büyüklüklerde villa tercihleri alıcısına sunulacak.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum