Reklamı Geç
Yoğun ilgi! ’Dövizini bozdur, Türk Lirası’na sahip çık’

Yoğun ilgi! 'Dövizini bozdur, Türk Lirası'na sahip çık'

Dolar fiyatlarında yaşanan büyük hareketlilik, ekonomik darbe planlarını boşa çıkartmak için millet bir kez daha devrede. TL para birimini kuvvetlendirmek amacıyla başlatılan 'Dövizini bozdur, Türk Lirası'na sahip çık' kampanyasında vatandaştan büyük ilgi var.

29 Kasım 2016 - 07:53

Millete takılan darbelere bir yenisi daha eklenmek üzere. Türkiye ekonomisinin güçlenerek yoluna devam etmesini hazmedemeyen batılı çevreler ve iş birlikçilerin yeni ekonomik darbe planı uygulaması, ekonomi çöktü söylentilerini boşa çıkartacak hamleye devam ediliyor. Millet bir kez daha vatanı, ülkesi, parası için elinde bulunan dolarları elden çıkartmaya başladı. 'Dövizini bozdur, Türk Lirası'na sahip çık' kampanyasına vatandaş büyük ilgi göstermeye devam ediyor.

Vatandaş oyuna gelmiyor, ekonomisine de sahip çıkıyor! Dolar  üzerinde oynanan büyük oyunu gören, dolarla alışverişi kesen ve önlemleri alan Hükümetin arkasında durmaya devam ederek parasına, ülke değerlerine ve yeni bir ekonomik darbe planlarını boşa çıkartmaya devam ediyor.

Hükümet dolar ile alakalı bir  çok önemli adım atarken, vatandaş ise elindeki dövizleri piyasaya sürmeye devam ediyor. 

Özellikle Türkiye üzerinde oynanan büyük oyunu gören vatandaş para birimi Türk Lirasına sahip çıktı. Doların 3.4 TL'ye, kadar yükselmesi üzerine sosyal medyada 'Dövizini bozdur, Doların artışının hızla devam etmesi üzerine sosyal medyada '#BOZDOLARI' hashtag'iyle başlatılan kampanya dağ gbi büyümeye, vatandaşın elinde bulunan dolar ve dövizleri bozdurmaya başlamasıyla süreç hızla artarak devam ediyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • SERPİL KÜSMENOĞLU
    10 ay önce
    VATAN MİLLET DEVLET BAYRAK İÇİN DOLAI BOZDUR TÜRK LİRAINA SAHİP ÇIKALIM.