Reklamı Geç
Yunanistan’da korkutan deprem! Son depremler Ege’de 4.4...

Yunanistan'da korkutan deprem! Son depremler Ege'de 4.4 büyüklüğünde deprem

Günün son dakika deprem haberi Ege açıklarından geldi. Yunanistan'da merkez üssü olan 4.4 şiddetinde bir deprem meydana geldi.

30 Kasım 2016 - 21:07

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Kasım 2016 - İstanbul 

Yunanistan'da meydana gelen deprem... Son dakika deprem haberi: Ege Denizi'nde Yunanistan'da korkutan deprem! Deprem Türkiye'den hissedildi.

Yunanistan'da yaşanan deprem ile alakalı ayrıntılar gelmeye başladı. Deprem,  akşam saat 20:36 sıralarında yaşandığı gelen haberler arasında.

Konuya ilişkin ilk resmi veriler Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından yayımlanırken, Yunanistan'da meydana gelen depremin akşam saat 20:36 sıralarında 4.4 şiddetinde kaydedildiği, depremin merkez üssünün Ege Denizi açıkları olduğu bildirildi. Yaşanan depremin bölgede kısa süreli paniğe neden olduğu, 4.4 şiddetindeki deprem yerin yaklaşık 21.4 kilometre kadar derinlerde meydana geldiği ifade edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..