Yuvam Bahçeşehir fiyat listesi

İstanbul'un en yeni markalı konut projesi olan Yuvam Bahçeşehir Evleri güncel fiyat listesi merak ediliyor. Peki Başakşehir Belediyesi sosyal konutları olan Yuvam Bahçeşehir nerede, nasıl gidilir, fiyatları, iletişim bilgileri ile kaç liradan başlıyor?

Yuvam Bahçeşehir fiyat listesi
Editör: Hakan A.
14 Ağustos 2020 - 16:13 - Güncelleme: 11 Kasım 2020 - 23:49
İstanbul'da markalı konut projelerine bir yenisi daha eklendi. Ev sahibi olmak isteyen sosyal konutlara ilgi duyanların merak ettikleri Yuvam Bahçeşehir Evleri düzenlenen basın toplantısı ile satışa sunuldu. Peki Yuvam Bahçeşehir konut fiyatları ne kadar? Yuvam Bahçeşehir Evleri'nde en ucuz daire fiyatı kaç lira? Şu sıralar ev almak isteyenler için Yuvam Bahçekent nerede, nasıl gidilir ve iletişim bilgileri. Lansman fiyatları ile topraktan ev sahibi olmak isteyenler İstanbul Başakşehir'de inşaa edilecek olan Yuvam Bahçekent Evleri hakkında ilk bilgiler haberimizde.

Emlak Pencerem / Konut Haberleri - 14 Ağustos 2020 - İstanbul


İstanbul'un 2020 yılı konut projelerinden en yenisi Yuvam Bahçeşehir Evleri görücüye çıktı. Koronavirüs salgını sonrası hızlanan ev satışları ile yeni projelerde lansman sürecine girildi. Başakşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Yuvam Bahçeşehir Evleri konut projesi için düzenlenen basın toplantısı ile projede yer alan daireler satışa çıkarıldı. Bölgede şimdiden yoğun bir taleple karşılaşan Yuvam Bahçeşehir konut fiyatları listesi ve güncel ev fiyatları merak ediliyor.

Yuvam Bahçeşehir Evleri daire sayısı ve iletişim bilgileri


Şimdiden ilgi gören ve google aramalarında çok defa arama yapılan Yuvam Bahçeşehir daire sayısı ve iletişim bilgileri yakından takip ediliyor. Projenin web sitesi yuvambahcesehir.com bugün lasnman ile birlikte yayına girdi. Toplamda 752 adet konut ve 16 adet ticari ünite mağazadan oluşan Yuvam Bahçeşehir Evleri projesinde 2+1 ve 3+1 daireler olarak alıcısının beğenisine sunuldu.

PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN BURADAN FORM DOLDURMANIZ YETERLİ! fORM DOLDURMAK İÇİN TIKLAYIN

Yuvam Bahçeşehir fiyat listesi

Yuvam Bahçeşehir Evleri konut fiyat listesi

Uygun şart ve koşullarda ucuz daire seçenekleri ile dikkat çeken Yuvam Bahçeşehir konut fiyatları en ucuz 344 Bin Liradan başlangıç gösteriyor. Projede yer alan 2+1 daire seçeneklerinde 344 bin 250 liradan başladığı projenin ilk etabındaki 315 daire, kura yöntemiyle satışa sunulacak. Kurada ev sahibi olmaya hak kazananlar, yüzde 5 peşinat ve düşük miktarlı ara ödemelerle kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunulmuş olacak.

Yuvam Bahçeşehir Evleri nerede, nasıl gidilir?

Esenkent-Bahçeşehir Yolu No:3 Bahçeşehir 2. Kısım, Esenkent-Bahçeşehir Yolu No:3, 34488 Başakşehir/İstanbul adresinde konumlu olan Yuvam Bahçeşehir Evleri Küçükçekmece gölüne 5100 Metre mesafede, Bahçeşehir Gölete 1580 metre mesafede, Pazartürk'e 1630 metre mesafede, Akbatı AVM'ye 1100 metre mesafe lokayosn üzerinde inşaa ediliyor.

Yuvam Bahçeşehir Evleri Künyesi;
 
YERBahçeşehir
İŞ SAHİBİBaşakşehir Belediyesi
YÜKLENİCİAkar İnşaat
TESLİM TARİHİ2023
PEYZAJ ALANI22.000 m²
KORU5.000 m² doğal koru

YORUMLAR

  • 0 Yorum