Ziraat GYO ilk iş olarak "Ziraat Finans Kuleleri"...

Ziraat GYO ilk iş olarak "Ziraat Finans Kuleleri" projesini yapacak

Ziraat finans Kuruluşlarına bağlı olarak faaliyet hayatına başlayan Ziraat GYO, İstanbul Finans Merkezi'nde "Ziraat Finans Kuleleri" projesini hayata geçirecek.

09 Kasım 2016 - 14:27

İstanbul Finans Merkezi üzerinde hayata geçirilecek "Ziraat Finans Kuleleri" projesi kapsamında tüm işlemler Ziraat GYO tarafından gerçekleştirilecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Kasım 2016 - İstanbul

Ziraat Grubu bünyesinde kuruluşu gerçekleştirilşen Ziraat GYO faaliyetlerine başladı. Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ilk işlerinden biri olarak İstanbul Finans Merkezi projeleri kapsamında Z,raat Bankası arazisi üzerine inşaa edilecek olan "Ziraat Finans Kuleleri" ile gayrimenkul işine girmiş olacak.

Konuya ilişkin önemli bilgileri paylaşan Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü Yakup Demirci açıklamasında, "Portföyümüzde bulunan gayrimenkullerden kira geliriyle gayrimenkul alım satım kazancı elde etmeyi hedeflemiş durumdayız" dedi. 

Demirci, Uluslararası İstanbul Finans Merkezi'nde (İFM), Ziraat Bankası'nın sahip olduğu 27 bin metrekare büyüklüğündeki bir alan üzerinde, yaklaşık 430 bin metrekare büyüklüğünde bir inşaat hacmini hayata geçirmek üzere "Ziraat Finans Kuleleri" çalışmalarına başladıklarının da altını çizdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..