Zonguldak Çaycuma'da 12 Bin Lira bedelle bankadan satılık arsa

Arsa veya tarla almak isteyenler, Karadeniz'in önemli ili Zonguldak Çaycuma ilçesinde 2699 metrekarelik arsa 12 Bin Lira gibi bir rakama icradan satılık.

Zonguldak Çaycuma'da 12 Bin Lira bedelle bankadan satılık arsa
Editör: Hakan A.
17 Kasım 2020 - 09:12 - Güncelleme: 18 Kasım 2020 - 08:23
Emlak ve konut yatırımında önemli pay bulan arsa satışlarına bir yenisi daha eklendi. Zonguldak iline bağlı Çaycuma ilçesinde bulunan 2699 metrekarelik tarla bankadan icradan satılıyor. Arsa yatırımı yapmak, ufak olsun benim olsun diyenlerin kaçıramayacağı bir fırsat bankadan satılık olarak alıcısını bekliyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 17 Kasım 2020 - İstanbul


Bankalardan satılan arsa ve gayrimenkuller son yıllarda oldukça popüler olmuş durumda. Binlerce yatırımcı, arsa satın almak, yeni, bir ev almak veya al sat yapmak için bankaların satışa çıkardığı, icralık olmuş ve bankaya kalmış gayrimenkul satışlarıyla yakından ilgileniyor. BU kapsamda Zonguldak ilinde arsa almak isteyen bireysel, yatırımcıların ilgisini çeken arsa Halkbank'tan satılık.

Sudan ucuz arsaları uygun fiyata satışa sunan bankalardan Halkbank, Zonguldak Çaycuma'da 12 Bin TL muhammen bedelle arsayı teklif usulü satışa çıkardı. Tarla vasıflı arsanın büyüklüğü 2699 metrekare olarak açıklanırken, her türlü elektrik ve kanal altyapısı mevcut olan bir arsa.


Zonguldak'ın önemli ilçelerinden biri olan Çaycuma sınırları içinde yer alan ve 12 Bin TL'ye Banka ihalesinde satışa çıkarılan arsayı satın almak isteyenler haberimizde ayrıntıları öğrenebilecekler.

TARIM ARAZİSİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK SYAIDA KİRALIK TARIM ARAZİSİ


İCRDADAN SATILIK 16 BİN LİRAYA ARSA ALMAK İSTER MİSİNİZ?**** İSTANBUL'DA KİRA GARANTİLİ YATIRIM MODELİ İLE TANIŞINzonguldak arsa satışı icradan bankadan satılık arsa arsalar

Parsel Topoğrafik Olarak Düz bir alan üzrinde bulunan, İmar Yolları Parseli 3 Kısma Ayırılan, Kot Olarak Yol Seviyesinde bulunan, Üzerinde Herhangi Bir Yapılaşma Bulunmayan ve Elektrik, Su, Kanalizasyon Alt Yapıları olan 2699 metrekare büyüklüğündeki arsa teklif verme usulü şuan banka internet sitesinde 12 Bin TL gibi oldukça ucuz bir rakama satılıyor. Hakbank tarafından elindeki emlak ve gayrimenkullerin satışı için kurulan web sitesine girerek, anında online olarak bu arsa için teklif iletilebiliyor. 500 TL artışla tekliflerin verildiği ihale için 360 TL teminat yatırmak yeterli oluyor.

İKİ FARKLI ARSA SATIŞI DAHA VAR


Bankalardan arsa arayanlar için Çanakkale ve Antalya'da uygun fiyatlı arsalar satışa çıktı. Bunlardan biri Antalya Kumluca'da satışa çıkan arsa ve Çanakkale'de satılık arsa. Bu iki arsa haberinin ayrıntılarını altta verilen bağlantılardan inceleyebilirsiniz.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • özlem nayman
    5 ay önce
    bankadan daire almayin ihaleye girmeden once içerisi gösterilmedi. sözleşme imzalandı ihale oldu ve biz aldik anahtar geldi kapı acild ıçerisi inşaat ve parası bitmis daire kadar inanmayın biz zarar ettik siz etmeyin iadesi ni istersen ödenen teminat yanıyor dikkat edin