Zonguldak'ta bazı gayrimenkuller için flaş kamulaştırma başlatıldı

Zonguldak'ta TEİDAŞ'ın Koramanlar KÖK - Kahvecioğlu KÖK Enerji Nakil Hattı projesinin yapımı için bazı gayrimenkuller üzerinde kamulaştırma çalışması bugün itibarıyla başladı.

Zonguldak'ta bazı gayrimenkuller için flaş kamulaştırma başlatıldı
Editör: Hakan A.
04 Aralık 2020 - 09:22
Zonguldak il sınırlarında TEİDAŞ  tarafından yapımı planlanan yeni enerji projesi ile alakalı bazı gayrimenkullerde acele kamulaştırma yapılması işlemi bugün başlatıldı. Zonguldak ilinde nerelerde, hangi gayrimenkuller için kamulaştırma yapılacak haberimizin ayrıntılarından görebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 4 Aralık 2020 - İstanbul


Türkiye'nin çok sayıda ilinde yapımı için çalışmaların başladığı ve planlanlanmış kamu ve enerji projeleri kapsamında, keşifleri yapılarak belirlenen çok sayıda gayrimenkul kamulaştırma çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Bugün Resmi Gazete'de yayımlanan  kamulaştırma yapılacak yerler arasında listede Zonguldak ili sınırları içinde hayata geçirilecek TEİDAŞ enerji hattı kamu projesi için kamulaştırma yapılmasına karar verilirken, kamulaştırılacak yerlerin krokisi yayınlandı. Zonguldak'ta yapılacak enerji projesi için bazı taşınmazların kamulaştırma işleminin ayrıntıları belli oldu.

CUMHURBAŞKANI KARARLARI


–– Zonguldak İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Koramanlar KÖK - Kahvecioğlu KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3268)

Zonguldak'ta TEİDAŞ tarafından yapımı planlanan enerji hattı projesi kapsamında acele kamulaştırmasına dair yerlere ilişkin kroki ve listeyi aşağından inceleyebilirsiniz.

zonguldak acele kamulaştırma 4 aralık 2020

YORUMLAR

  • 0 Yorum