15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bu saatlere dikkat! Formula 1 çekimleri var trafik kapalı...

İstanbul'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde Formula 1 aracıyla yapılacak özel çekimler nedeniyle köprü trafiğe kapatılacak.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bu saatlere dikkat! Formula 1 çekimleri var trafik kapalı...
Editör: Hakan A.
11 Kasım 2020 - 10:43 - Güncelleme: 11 Kasım 2020 - 10:44
Formula 1 İstanbul Grand Prixi için geri sayım devam ediyor. Cuma günü antrenman turlarıyla başlayacak Formula 1 heyecanı megaşehir İstanbul'u sarmış durumda. Tüm Dünya ve Türkiye'de milyonlarca izleyicinin sabırsızlıkla beklediği Formula 1 İstanbul Grand Prixi bu hafta sonu gerçekleştirilecek. Dev yarış İstanbul Park pistinde seyircisiz olarak yapılacak.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 11 Kasım 2020 - İstanbul


İstanbul'a gelen Formula 1 araçları ve ekipmanları ile başlayan büyük heyecan için saatler geri işlemeye devam ederken, megaşehrin güzellikleri reklam filmlerine yansıyor. İstanbul'un çeşitli yerlerinde çekimleri süren Formula 1 İstanbul ayağı reklam ve tanıtım filmi, bugün 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü trafiğe kapatacak.

Konuyla ilgili edinilen son dakika bilgilere göre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü bugün öğlen saatlerinde kullanacaklar köprüden geçemeyecekler. Formula 1 İstanbul reklam çekimleri için İstanbul Boğazının incisi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiğe kapatılacak. Gidiş geliş her iki şerit trafiğe güvenlik amacıyla kapatılacak. Reklam filminin çekimleri saat 13:45'te başlayacak olan reklam çekimi 16:00'a kadar süreceği gelen son dakika haberleri arasında.


Bu saatlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü yerine, Avrasya Tüneli ve FSM Köprüsü alternatif güzergah olarak belirlenmiş durumda.

YORUMLAR

  • 0 Yorum