17 Haziran 2017 Sayısal Loto çekiliş sonuçları (Milli Piyango...

17 Haziran 2017 Sayısal Loto çekiliş sonuçları (Milli Piyango Sayısal Loto sorgulama)

Sayısal Loto oynayanlar bu habere dikkat! Sayısal Loto çekilişi gerçekleştirildi, kazanan şanslı numaralar ve şanslı talihli yapılan çekilişle belirlendi. İşte 17 Haziran 2017 Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango Sayısal Loto sorgulama ekranı.

18 Haziran 2017 - 11:29

Her hafta milyonlarca vatandaşın büyük bir heyecanla oynadıkları Sayısal Loto çekiliş sonuçları, dün gece yapılan çekilişle belirlendi. Geçtiğimiz haftalarda sık sık devreden Sayısal Loto bu hafta'da kazandırdı. Milli Piyango Sayısal Loto oynayanlar bu habere dikkat büyük ikramiye tek bir kişiye çıktı! İşte Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına ilişkin son dakika ayrıntıları haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Haziran 2017 - İstanbul

Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta oynatılan şans oyunu son iki haftadır devirler sonrası ikramiye dağıtmaya devam ederken, Sayısal Loto çekiliş sonuçları dün gece yapılan çekilişle belli olurken, milyonlarca lira para dağtan şans oyununda İzmir Karşıyaka ilçesinden şanslı kupn doldurulu.

Milli Piyango'nun 17 Haziran 2017 tarihli Cumartesi oynanan şans oyunu Sayısal Loto oynayanlar çekiliş yapıldı, sonuçlar belli oldu! Sayısal Loto çekiliş sonuçları, noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenirken, bu hafta İzmir ilie büyük ikramiyesini verdi. İşte Sayısal Loto 1075'nci haftasında google aramaları, Sayısal sonuç ve sorgu ekranına ilişkin son dakika ayrıntıları ve kazanan numaralar, Sayısal loto kazanan şanslı numaraları ve diğer detaylar Sayısal Loto çekilişi haberimizde.

 Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta cumartesi gecesi oynanan ve düzenlenen Sayısal Loto şans oyununun 1075'nci  haftasında Noter ve Milli Piyango yetkililerinin huzurunda çekiliş gerçekleştirildi.  Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişiyle kazandıran 6 şanslı numara ise 05, 08, 25, 28, 45, 49 olarak belirlenirken bu hafta 6 bilen şanslı tlihli İzmir Karşıyaka ilçesinden çıktı.  Sayısal Loto'nun büyük ikramiyesinde doğru kuponu tutturan tek kupona isabet ederken, Sayısal Loto oyununun bu haftaki çekilişi kapsamında tüm sonuçları, 6 bilen şanslı talihli 1.685.650,95 TL  büyük ikramiye parasını tek başına cebine koymuş oldu.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından Sayısal Loto çekilişine ilişkin yapılan açıklamada ise, bu hafta gerçekleştirilen Sayısal çekilişte 6 bilen 1 kişi 1.685.650,95 TL büyük ikramiyeyi kazanırken, 5 bilen toplamda 116 kişi ise 6.119,20 TL ikramiye kazandı, 4 bilen toplam 7 bin 033 kişi ise 75,80 TL para kazandı.

İşte 10 Haziran 2017 Cumartesi tarihli Sayısal Loto çekilişi sorgu ekranı için buraya bakınız.

sayısal loto çekilişi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..