269 bin TL`den başlayan konut fiyatları Heran...

269 bin TL`den başlayan konut fiyatları Heran İstanbul`da

İstanbul Kartal ilçesinde yeni bir proje Destek Grup ile hayat buluyor. 318 daire ve 20 ticari üniteden oluşacak Heran İstanbul konut projesinde yer alan evlerin güncel fiyatları ve ödeme bilgileri haberimizde.

269 bin TL`den başlayan konut fiyatları Heran İstanbul`da
Editor: Hakan A.
16 Nisan 2018 - 14:04 - Güncelleme: 18 Nisan 2018 - 14:10

Gayrimenkul sektöründe konut lansmanları hızla devame diyor. 2018 Nisan ayında pek çok proje tanıtım yaparken, bu kez Destek Grup tarafından inşaa edilecek kentsel dönüşüm projesi Heran İstanbul'un satışları düzenlenen basın toplantısı ile başladı. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere lansmana özel ayrıcalıklar sunulan Heran İstanbul Kartal projesinde 269 Bin TL'den başlayan konut fiyatları ile alıcısına sunuluyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Nisan 2018 - İstanbul

Kartal'da 12 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek Heran İstanbul konut projesinin basın lansmanı düzenlenen toplantı ile gerçekleştirildi. Destek Group tarafından hayata geçirilen proje 71 gece kondunun kentsel dönüşüm kapsamında yıkılıp yenilenmesiyle yapılıyor. Heran İstanbul'da en küçük daire fiyatı 269 bin TL'den başlıyor ve 24 ay içinde projenin bitirilmesi planlanıyor.

1983 yılından beri Destek Group bünyesinde faaliyet gösteren Destek Patent, Destek global, Destek Tarın, Logaritma'dan sonra inşaat sektörüne adım atan şirket Destek İnşaat markasıyla ilk konut projesini Kartal'da Heran İstanbul olarak hayata geçirecek. 100 milyon Tl yatırım bedeli ile hayata geçecek olan projede kişiye özel ödeme planı ile çok sayıda farklı ödeme seçenekleri sunuluyor.

Destek Group Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz," Bu proje için uzun zamandır çalışıyoruz.  Kartal'da üzerinde 71 gecekondu olan bir araziyi geliştirdik.Şimdi artık yapım aşamasına geldik. Sektör şu dönem zor zamanlar geçiriyor. Ancak biz bir çok kriz gördük ve hepsini atlattık. 3 yıl önce bu proje için çıktığımız yolda ilerliyoruz." açıklamasını yaptı.

Projenin Kartal'da yüksek prim potansiyeli taşıdığını ifade eden Destek Group Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz " Fiyatlarımız genel piyasa şartlarına göre oldukça uygun. Lansman döneminde uyguladığımız fiyatlardan ev alanlar karlı çıkacaktır. " dedi.

İstanbul Kartal’da, 4 blok halinde yükselen “Heran İstanbul’da 318 konut, 20 cadde mağazası yer alıyor.Lüks ve konforlu detaylara sahip projede; 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve loft daire seçenekleri mevcut. “Heran İstanbul’da daireler 72 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.63.210 metrekarelik inşaat alanı üzerine konumlan projede; kapalı yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş yolları, koşu parkuru ve 477 araçlık kapalı otopark yer alıyor.

Heran İstanbul projesi ile alakalı diğer önemli tüm detayları proje sayfamızdan buradan okuyabilirsiniz. Proje ile ilgileniyorsanız, proje sayfamızda yer alan formu doldurarak daha fazla bilgiyi edinebilirsiniz.

Proje hakkında kapsamlı bilgi almak için proje sayfamızdan buradan detaylara ulaşabilirsiniz.

kartal heran istanbul projesi görseli nisan 2018

YORUMLAR

  • 0 Yorum