27 Aralık tarihli Vali ve Kaymakam atamasi isim listesi

27 Aralık tarihli Vali ve Kaymakam atamasi isim listesi

Yeni atama kararnamesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzası ile Resmi Gazete'de yayımlandı. 27 Aralık sabahı Kaymakam ve Vali ataması yapılan isimlerin tam listesi haberimizde.

Editor: Gökay Demirezen
27 Aralık 2018 - 09:03

Kaymakam ve Vali ataması kararnamesi yayımlandı. 27 Aralık Resmi Gazete'de bazı illere ilişkin yeni atama kararlarına ilişkin Vali ve Kaymakam ataması isim listesi yayımlandı.

Emlak Pencerem / Güncel Haberleri  - 27 Aralık 2018 - İstanbul


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 27 Aralık sabahı kararnamesi ile Vali ve Kaymakam atamalarına ilişkin yeni genelgeyi imzaladı. Çok sayıda il ve ilçe için yeni kaymakam ataması gerçekleştirildi.

Türkiye'nin pek çok il ve ilçesi için yueni atama kararı yayımlandı. Bakan Erdoğan imzalı kararnamede Van Valiliği, Bilecik Valiliği, Ardahan Valiliğine yeni isimlerin ataması yapıldı.

Konuyla ilgili edinilen son dakika bilgilere göre, Van Valiliğine, Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez ismi atanırken, Bilecik Valiliğine, İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürü Bilal Şentirk ismi, Ardahan Valiliğine, Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı, İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne ise aynı Genel Müdür Yardımcısı Gökmen Çiçek ismi atandı. Atamamalar Başkan Erdoğan imzasıyla bu sabah yayımlandı.

Diğer atanan isimlere ilişkin liste 27 Aralık tarihli Resmi Gazete'de yayımlanmıştır. İlgili atama listesinde yer alan isimleri okumak için tıklayın.

27 aralık kaymakam vali atamasi isim listesi