27 Ocak 1 dolar ne kadar, kaç TL oldu? Güncel döviz kurları Euro/Dolar alış satış fiyatı...

Dolar/Euro/TL bugün ne kadar? Dolar/TL son dakika haftanın yeni iş gününe 27 Ocak tarihinde nasıl başladı? Euro ve Dolar kuru fiyatları ne kadar, kaç TL oldu? Güncel döviz kurları alış satış fiyatı bilgileri.

27 Ocak 1 dolar ne kadar, kaç TL oldu? Güncel döviz kurları Euro/Dolar alış satış fiyatı...
Editör: Hakan A.
27 Ocak 2020 - 07:53 - Güncelleme: 28 Ocak 2020 - 08:48
Ocak ayının son günleri yaşanırken, serbest piyasada 1 USD kaç TL? 1 Euro kaç TL? sorularının yanıtı bu sabah piyasaların açılışı ile belli oldu. Dolar/TL bugün ne kadar? Ocak ayının son gnleri, yeni haftanın ilk iş günü, yatırımcılar, döviz alıp satanlar için   kurları alış-satış fiyatları yakından takip edilirken, haftaya Dolar/TL fiyatlarının nasıl olduğu merakla takip ediliyor. Geçen hafta başı itibariyle yaklaşık 0,81 oranında değer kazanarak 5.94 Lira - 5.95 lira aralığında Cuma günü haftanın son işlem gününde kapanan dolar/TL fiyatları, 27 Ocak2020 yeni haftaya girilirken 5,9465 lira seviyesinden işlem görmeye başladı. Peki, bugün euro ve dolar ne kadar, kaç TL oldu? İtşe 27 Ocak Pazartesi güncel döviz kuru bilgileri ile, günün önemli gelişmeleri.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 27 Ocak 2020 - İstanbul


Dolar/TL alıp satanlar, yatırımcılar, döviz bozduracaklar veya Dolar almak isteyenler için her dakika kur fiyatlarını,kurda yaşanan değişimleri takip edenler dikkat! Haftanın il iş sabahı başladı. Dolar kuru açılış fiyatları billi oldu. Ayın son günleri, yeni haftanın ilk iş günü itibariyle Döviz kurları açılış rakamlarına dair ilk rakamları haberimizden okuyabilirsiniz.

Dolar/TL ve Euro/TL alış satış fiyatları son dakika verileri... Döviz kurlarında yükarı yönlü hareketlilik geçtiğimiz hafta başı itibariyle başladı. Cuma günü kapanışta ise rakamlar netleşti. Dolar kurunda yaşanan değişimler ve gelişmeler vatandaş tarafından yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz hafta dolar/TL yüzde 0,81, euro/TL ise yüzde 0,24 değer kazananan Döviz fiyatları, yeni haftaya girildiği bu sabah itibariyle İstanbul Serbest piyasalarda kaç TL'den işlem görüyor?


 ABD Başkanı Donald Trump azil yargılaması ve Çin'de yayılan coronavirüsüne ilişkin gelişmeler piyasaların gündeminde. Peki, bugün euro ve dolar ne kadar, kaç TL oldu? İtşe 27 Ocak Pazartesi güncel döviz kurları, güncel piyasa verileri...

Canlı Euro Kuru Ne Kadar? Güncel Euro/TL Alış Satış Fiyatı ve Hesaplama... Yükselilişine devam eden Dolar ve Avro'da son durum kur bilgileri ne? İşte detaylarıyla gün gün Dolar ve Avro kur fiyat bilgileri...

Dolar/TL kuru bugün (27 Ocak 2020) açılış itibariyle güncel fiyatları

- 1 Amerikan Doları fiyatı bugün şu an 5.9459 lira alış fiyatı, 5,9504 lira  seviyesinde satış fiyatı ile işlem görüyor.


Euro kur fiyatları

-  Euro kuru bugün şu an 6.5579 lira alış fiyatı, 6,5636 lira satış fiyatı ile işlem görüyor.

27 Ocak 2020 Pazartesi Günü açılış Dolar/TL ve Avro/TL son durum kur alış/satış bilgileri.

 
Kur TarihDolar/TL Alış Kuru 
Dolar/TL Satış Kuru 
Avro /TL Alış Satış
27 Ocak 2020 Pzrts5.9459 TL5.9504 TL6.5579 TL -  6.5636 TL
    

* 27 Ocak 2020 Hafta başı. İlk veriler ve 5 günlük kur bilgileri. Üst tabloda son haftanın ilk gününe dai Dolar/TL ve Avro kuru güncel fiyatları yer alamktadır.
 
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.


Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum