3 ilde yürütülen enerji projeleri için kamulaştırma kararı

İzmir, Birecik ve Denizli'de yürütülen enerji iletim hattı projeleri için acele kamulaştırma kararı bugün Resmi Gazete'de ilan edildi.

3 ilde yürütülen enerji projeleri için kamulaştırma kararı
Editör: Hakan A.
26 Kasım 2020 - 08:39
154 kV Şemikler-Ulucak, 154 kV Denizli Batı 380 TM, 154 kV Birecik TM Yenileme Enerji İletim Hattı Projeleri  için bazı yerlerde çok sayıda gayrimenkul üzerinde yapılacak kamulaştırma için ilan bugün Resmi Gazete'de ilan yayınlandı. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 26 Kasım 2020 - İstanbul


Türkiye'nin 81 ilinde pek çok ilde devlet için yapımı planlanan veya yürütülen kamu rojeleri çerçevesinde önceden belirlenen pek çok alan için acele kamulaştırma çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Bu kapsamda yapımı deva eden bazı enerji projeleri çerçevesinde bazı gayrimenkuller için acele kamulaştırma kararı alındı.

CUMHURBAŞKANI KARARLARI


–– 154 kV Şemikler-Ulucak Enerji İletim Hattının 34-41 Numaralı Direkleri Arası ile 400 kV Bornova GİS-İzdemir TES Enerji İletim Hattının 98-103 Numaralı Direkleri Arasının Deplase Edilmesi Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3222)

–– 154 kV Denizli Batı 380 TM İrtibatları Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3223)

–– 154 kV Birecik TM Yenileme Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3224)

YORUMLAR

  • 0 Yorum