3100 TL taksit sıfır faiz

Mist İnşaat tarafından Kadıköy Fikirtepe'de yükselen Optimist Residence'da garanti sistem ile hemen tapu, koşulsuz iade. Projede sıfır faiz ve 3.100 TL'den başlayan taksit imkanı alıcılara sunuluyor.

3100 TL taksit sıfır faiz
Editör: Hakan A.
04 Mart 2019 - 21:36 - Güncelleme: 04 Mart 2019 - 21:38

Mist İnşaat tarafından inşa edilen Optimist Residence projesi farklı mimarisi, çevreci bakış açısı, kapanmayacak deniz manzarası, alışveriş merkezi ve ulaşım akslarına yakınlığı ile İstanbul Anadolu Yakası'nın önemli ilçesi Kadıköy Fikirtepe'de yer alıyor. Projede dikey bahçeleri, İstanbul’a tepeden bakan açık/kapalı yüzme havuzu ve Avm’si bulunuyor.Optimist Residence geleneksel mimarinin sembolü cumbalı ve yüksek tavanlı evleri ile Residence hizmetlerini bir arada sunuyor.  

Sıfır faizli taksit imkanı

Optimist Residence projesinde her ihtiyaca göre dizayn edilmiş, 61m²’den  198m²’ye kadar değişen büyüklükte 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Kişiye özel ödeme planlarının uygulandığı projede 3.100TL’den başlayan sıfır faizli taksit imkânı da sunuluyor. Firmanın sunduğu Optimist Garanti ise ev almayı düşünenlere cazip geliyor. Garanti sistem ile taksit erteleme, kiracı önceliği, koşulsuz iade, ödeme planı yapılandırması ve hemen tapu devri gibi ayrıcalıklar alıcılara sunuluyor.

www.optimistresidence.com.tr


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum