Reklamı Geç
3DKonut ile Markalı konutta 3 boyutlu dönüşüm başlıyor!

3DKonut ile Markalı konutta 3 boyutlu dönüşüm başlıyor!

08 Haziran 2017 - 11:08

Markalı konut projelerinin maketini 3 boyutlu sergileyen uygulama, binaların dış mekanlarını sanal ziyarete açarken, yakında dairelerin içinde de 3 boyutlu gezilebilecek…

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Haziran 2017 - İstanbul

Özel yazılımı sayesinde markalı konut projelerini haritadaki gerçek yerlerinde 3 boyutlu olarak sergileyen emlak portalı, ziyaretçilerine, satış ofisine gitmeden önce projeyi tüm detaylarıyla sanal olarak gezme şansı sunacak. Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen uygulamayla, projenin tüm dış mekan detayları internetten 3 boyutlu gezilebilecek. “Güncel bütün prestijli konut projelerini bu şekilde sunabilmeyi hedefliyoruz” diyen 3DKonut.com Yöneticisi Aybars Görpe, daire satın almak isteyenlerin çok yakında kat planlarının içine de girip, evin tüm bölümlerini internet üzerinden dolaşabileceklerinin bilgisini verdi.

Markalı konut projeleri ve emlak haberleri platformu 3DKonut.com, satış ofislerinde sergilenen proje maketini, 3 boyutlu modelleyerek internet ortamına taşıyor. Uygulama sayesinde site ziyaretçileri, lokasyon özelliklerinin yanı sıra projedeki blokları, yürüyüş yollarını, yeşil alanları, sosyal tesisleri, otoparkı, çocuk oyun alanlarını ve diğer tüm ayrıntıları farklı açılardan 360 derece görebilecek.

Uygulama Videosu: https://youtu.be/VRPdXhSDuA0

Detaylı Bilgi: www.3DKonut.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..