5 ilde Acele Kamulaştırma Kararı Resmi Gazete'de

Cumhurbaşkanı Kararı ile 5 ilde Acele Kamulaştırma Kararı alındı. Karar bugünkü resmi gazete yayınlandı.Ağrı, Çanakkale, Sinop,Yozgat ve Kars illerinde Acele Kamulaştıma Kararının detayları haberimizde.

5 ilde Acele Kamulaştırma Kararı Resmi Gazete'de
Editör: Hakan A.
11 Eylül 2019 - 09:58 - Güncelleme: 11 Eylül 2019 - 10:07

Cumhurbaşkanı Kararı ile 5 ilde Acele Kamulaştırma Kararı alındı.Bugünkü resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren karar ile Ağrı, Çanakkale, Sinop,Yozgat ve Kars illerinde Acele Kamulaştıma Kararı verildi.

2942 sayılı Kamulaştıma Kanununun 27. maddesine göre Cumhurbaşkanı Kararı ile resmi gazetede ilan edilen Acele Kamulaştıma Alanları ve detayları şöyle;

Ağrı İlinde Tesis Edilecek İpektepe Rüzgar Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 1525)

154 kV (Horasan TM-Kars TM) Brş.N-Karakurt HES TM Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 1524)Çanakkale İlinde Tesis Edilecek Saros Rüzgar Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 1523)

Sinop İlinde Tesis Edilecek Hamsi Rüzgar Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 1522)

Yozgat İlinde Tesis Edilecek Beyyurdu Rüzgar Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 1521)

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum