5 üniversite yönetmelik değişikliği yaptı

Türkiye'nin önemli 5 üniversitesinde yönetmelik değişiklikleri yapıldı.

5 üniversite yönetmelik değişikliği yaptı
Editor: Hakan A.
01 Aralık 2018 - 08:41

Türkiye'nin pek çok ilinde faaliyette olan bazı üniversitelere ilişkin yeni yönetmelik değişiklikleri yapıldı. BU sabah yayımlanan Resmi Gazete'de yayımlanan üniversitelere ilişkin yönetmelik değişiklikleri ve deyaları haberimizde.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler  - 1 Aralık 2018 - İstanbul


Eskişehir Osmangazi Üniversitesi başta olmak üzere, Fırat Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Munzur Üniversitesi ile Van Yüzüncü Yıl Üniversitelerinin ilgili belirtilen birimleri için yönetmelikler değiştirildi.

1 Aralık tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan bazı üniversitelere ilişkin yönetmelik değişikliğine dair ayrıntılar haberimizde.

İşte yönetmelik değişikliği yapılan o ünivesiteler.

––  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği ayrıntıları için tıklayın.

––  Fırat Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ayrıntıları için tıklayın.

––  İstanbul Ticaret Üniversitesi Finansal Planlama ve Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği ayrıntıları için tıklayın.

––  Munzur Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ayrıntıları için tıklayın.

––  Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ayrıntıları için tıklayın.

––  Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ayrıntıları için tıklayın.