Adnan Şen'e ait o lüks villa anca 50 Milyon Dolar eder

Türkiye'nin ünlü ailelerinden biri olan Adnan Şen'in Amerika'da yaşadığı lüks villa için istediği fiyat gündem oldu. Uzmanlar ise o villanın 50 Milyon Dolar edeceğini söylüyor.

Adnan Şen'e ait o lüks villa anca 50 Milyon Dolar eder
Editör: Hakan A.
05 Kasım 2020 - 14:18
Ünlü ailelerin yurt dışında bulunan gayrimenkulleri şu sıralar Türkiye gündeminde ses getiriyor. Ünlü isim Adnan Şen'e ait olan ABD'deki lüks villa yüksek fiyatı nedeniyle satılamıyor. Eleştrilerin hedefinde olan ünlü ismin villası için sadece 50 Milyon Dolar eder deniliyor.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri  - 5 Kasım 2020 - İstanbul


Ali Şen'in evladı Adnan Şen, Los Angeles'ta bulunan ve satmak istediği villası nedeniyle ABD basınında eleştrildi. Türkiye'nin köklü ailelerinden biri olan Ali Şen'in oğlu Adnan Şen uzun süredir ABD'de Los Angeles'ta eşiyle birlikte yaşıyor. Ünlü çiftin ultra lüks villasını satmak için bir yıldır uğraştığı ifade ediliyor.

ABD basınına göre villa 50 Milyon Dolar'dan fazla etmez


Yüksek fiyatı nedeniyle eleştirilen ve ABD basınının diline düşen Adnan Şen için Rus Mafyası benzetmesi yapılıyor. Ünlü isim Adnan Şen'in sahibi olduğu lüks villa için 75 Milyon Dolar istediği biliniyor.

adnan şen los angeles villa

Saray gibi villa...

Beverly Hills'te toplamda 18 bin metrekarelik bir arazi üzerinde ve 9 yatak odası ile 12 banyo olarak tasarlanmış. Adnan Şen ve Begüm Şen tarafından kullanılan villa için istenilen rakam 75 Milyon ABD Doları.

Uzunca bir süredir satış için bekleyen villa hala beklemede duruyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum