Akfen İnşaat'ın yeni projesi "Bulvar Loft" Ankara İncek'te yükseliyor

Akfen İnşaat Ankara İncek'te yeni projesi Bulvar Loft'u satışa çıkarttı. 290 bin liradan başlayan konut fiyatlarıyla, Ankara konut projelerinin en yenisi bugün görücüye çıktı.

Akfen İnşaat'ın yeni projesi "Bulvar Loft" Ankara İncek'te yükseliyor
Editör: Hakan A.
22 Eylül 2016 - 17:02

Akfen İnşaat’ın yeni projesi “Bulvar Loft” Ankara İncek  bölgesinde hayata geçiriliyor. Altyapı ve üst yapı çalışmalarıyla bilinen Akfen inşaat’ın Ankara’da inşa ettiği proje 400 milyon yatırım bedeline sahip. Proje ayrıca sosyal ve spor alanları ve gurme retoranları ile ön plana çıkıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Eylül 2016 İstanbul

“Bulvar Loft” projesinin basın lansmanı emlak editörlerinin katıldığı toplantıyla yapıldı. Ankara’da hayata geçirdiği “İncek Loft” projesinden sonra Akfen İnşaat aynı bölgede yeni bir proje daha inşa edecek.  

Yeni projenin arsası iller bankasına ait. 37 bin metrekare üzerinde inşa edilen proje İller Bankası ile hasılat paylaşımı ile yapılacak. Konu hakkında konuşan Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın “ Yaptığımız anlaşma gereği İller bankasının Ataşehir’de ki binasını biz yapıyoruz. Ayrıca yüzde 20 proje satışlarından pay vereceğiz” ifadelerini kullandı.

“Bulvar Loft” projesinde çocuklar için bir çok özellik bulunuyor. Üniversite ve lise eğitim kampüslerine yakın konumundan dolayı trafiğe girmeden bir yaşam sunuluyor. Bulvar Loft konut projesi, Çayyolu, İncek, Eymir, Mogan ve Gölbaşı yönü olmak üzere kent manzaralı bir yaşam vaadediyor.

Bulvar Loft Daire seçenekleri

Toplam 6 bloktan oluşan Bulvar Loft ‘da 16 farklı 822 adet konut tipi 1+1’den  5+1’e daireler bulunuyor. Daire büyüklükleri 66 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor.

Bulvar Loft konut fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

Projede fiyatlar bulunduğu konuma ve büyüklüklerine göre 290 bin TL’den başlayıp 1 milyon 378 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Yüzde 15 peşinat 

Kasım 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanan “Bulvar Loft” ‘dan daire sahibi olmak isteyenler yüzde 15 peşinat ile vade farksız kişiye özel yapılacak ödeme planları ile alıcıya sunuluyor.

Hamdi Akın toplantıda yaptığı konuşmasında,  “İncek Loft” projesinde vaat ettikleri yüzde 32 karlılık oranını “Bulvar Loft” içinde olacağını basın toplantısında açıkladı. Projenin televizyon reklamlarında oynayan Deniz Gökçe yeni projede de karlılığa vurgu yapan yeni bir reklam filminde daha oynuyor.

Bulvar Loft’ta 150 daire satıldığını açıklayan Akfen Holding yıl sonuna kadar yüzde 60 oranında konut satışının tamamlanacağı bildirildi. Yapılan satışlarla bugüne kadar 80 milyon TL satış gerçekleştirildi.

Bulvar Loft, sosyal hayatı harekete geçirecek sosyal ve ticari alanları ile Ankara’lıların yeni buluşma mekanı olmayı planlıyor. Projede fitness center, kapalı havuz, güneşlenme terası, açık satranç, basketbol, boccia sahaları, hobi odası, cep sineması, paten pisti, güneş bahçesi, fire pit alanları ve yaklaşık 10 bin metrekarelik ticari alanda; gurme restoranlar, eczane, kuru temizleme, mağazalar ve banka şubeleri bulunuyor olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum