Akzirve, Strada Bahçeşehir projesi yüzde 1 peşinatla satılık...

Akzirve, Strada Bahçeşehir projesi yüzde 1 peşinatla satılık evler

Akzirve Gayrimenkul, "Strada Bahçeşehir" projesi konut fiyatları kaç liradan başlıyor, yüzde kaç pşinatla ev sahibi olunabiliyor? Strada Bahçeşehir daire seçenekleri, ödeme avantajları EmlakPencerem.com farkıyla...

14 Kasım 2016 - 19:59 - Güncelleme: 01 Aralık 2016 - 15:46

İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri kapsamında Akzirve Gayrimenkul Bahçeşehir'de ki yeni projesinin satışlarına başladı. Strada Bahçeşehir isimli yeni projede lansmana özel fırsatlar alıcılarına sunuluyor. Haberimizde konut fiyatları ve ödeme avantajlarına ilişkin güncel bilgileri bulabilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Kasım 2016 - İstanbul

Kasım 2016 devam ederken, yıl sonu yaklaşırken yeni konut projeleri lansmana çıkmaya devam ediyor. Bunlardan en yenisi Akzirve Gayrimenkul & Yatırım imzasıyla hayata geçirilecek olan Strada Bahçeşehir konut projesi. Projedeki toplam konut sayısı 2 bin 500. BU konutlardan 750 adetlik bölümü 2018 Aralık ayı itibariyle sahiplerine ilk faz olarak teslim edilecek.

Konut fiyatları kaç lira?

Strada Bahçeşehir konut fiyat listesine göre, en ucuz daire fiyatı 240 Bin TL olarak lansmana özel fırsatlar ve avantajlı ödemeyle müşterilerin beğenisine sunuldu. Konut satışlarında yüzde 10 indirim şuan için mevcut. Avantajlı fiyat ve ödeme bilgilerine göre sadece yüzde 1 peşinatla ev sahibi olmak Strada Bahçeşehir konutlarında mümkün. BU avantaj 40 aya kadar şirket bünyesinde Akzirve Gayrimenkul tarafından yapılabiliyor. Konut kredisi banka faiz oranlarının yeterince düşük olmaması, Akzirve Gayrimenkul tarafından yapılan finansal avantajlardan faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Yeni dönemin yatırım değeri yüksek bölgelerinden Bahçeşehir bölgesi giderek artan değeriyle yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bölgede 2011 yılında metrekare fiyatları 1.000-1.500 TL civarındayken, şu anda 4.000 TL’lere kadar çıkabiliyor. Bölge, 3. havalimanı bağlantı yolları ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ile yatırım açısından avantajları beraberinde sunmaya devam ediyor.

Satılık konut fiyatlarının 240 Bin liradan başlangıç gösterdiği Strada Bahçeşehir 'de daire tiplerinde aileler için geniş metrajlı evler bulunuyor. 

Henüz yeni satışa çıkan ve reklam filmi dönmeye devame eden Strada Bahçeşehir projesi Lansman dönemine özel fiyatlar sunulan 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yatırımcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Strada Bahçeşehir projesi hakkında EmlakPencerem.com'da yer alan diğer haberler;

- AKZİRVE, 2600 konutla Bahçeşehir'de 

- Akzirve Gayrimenkul yeni Başakşehir projesi için talep topluyor

Strada Bahçeşehir 240 bin TL’den ev satışlarına başladı

Strada projesi Akzirve Bahçeşehir

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..