Altın fiyatları bugün; Gram, çeyrek, yarım altın fiyatları ne kadar oldu?

Merak edenler için bugün gün sonu güncel altın fiyatarını sizler için derledik. Peki akşam itibariyle Bugün gram, çeyrek, yarım altın fiyatları ne kadar oldu, gram altın fiyatında artış var mı? Altın fiyatlarına ilişkin son güncelleme ve en doğru bilgiler.

Altın fiyatları bugün; Gram, çeyrek, yarım altın fiyatları ne kadar oldu?
Editör: Hakan A.
08 Ağustos 2020 - 22:06 - Güncelleme: 08 Ağustos 2020 - 22:11
Bugün altın türlerinde bir artış var mı? Türkiye'nin en önemli yastık altı yatırım araçlarının önde geleni altın yükselişini sürdürüyor mu? Merak edenler için 8 Ağustos Cumartesi günü doğru ve en güncel altın fiyatlarını sizler için derledik. Peki bugün altın fiyatlarında bir yükseliş var mı? Altının gram fiyatı dışında en fazla tercih nedeni olan çeyrek, yarım altın fiyatları ne kadar oldu? Haberimizi okumaya devam edin..

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 8 Ağustos 2020 - İstanbul


Düğün dernek, sünnet, yeni doğumlarda en fazla takılan ve Türkiye genelinde en fazla rağbet gören doğru yatırım araçlarının başında gelen ve erimeyen altın fiyatları Kurban Bayramı itibariyle artış içerisinde. Yatırımcısına her daim kazandırmaya devam eden altın fiyatları ise gün içerisinde sıkça takip edilen konu başlıklarından biri olarak göze çarpıyor.Elinde altın stoğu bulunanlar şu sıralar artan altın fiyatları karşısında keyifleri yerinde. Diğer taraftan kredi çekmek suretiyle altın almak için banka banka dolaşanlar olduğu gelen bilgiler arasında.

Milyonların tercihi altında en çok tercih edilen Çeyrek altın, Yarım altın ve tam altın dışında altın gram fiyatı güncellendi. Bu akşam kapanış itibariyle Gram, çeyrek, yarım altın fiyatları ne kadar oldu diye soranlar için işte güncel altın fiyatları listesi. Alış ve satış rakamları ile birlikte haftasonu altın fiyatları son durum bilgisi ve fiyatlarda güncel bilgiler.

Alış Fiyatı:480,11 Lira seviyelerinden işlem görürken, Satış Fiyatı: 480,25 Lira olarak alıcı buluyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATI

  • Alış Fiyatı:798,30 Lira
  • Satış Fiyatı: 843,20 Lira

YARIM ALTIN FİYATI

  • Alış Fiyatı:1.591,60 Lira
  • Satış Fiyatı:1.676,20 Lira

TAM ALTIN FİYATI

  • Alış Fiyatı:3.279,00 Lira
  • Satış Fiyatı: 3.459,00 Lira
  •  

YORUMLAR

  • 0 Yorum