Alya Onist dubleks daireleri satışa çıktı

Akkuş Gayrimenkul ile BOSS4 Gayrimenkul tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Alya Onist projesinde 20 adet dubleks daire satışa sunuldu.

Alya Onist dubleks daireleri satışa çıktı
Editör: Hakan A.
12 Ağustos 2020 - 11:40
Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnan’lı El Khatib Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul’ün olgunluk dönemi projesi Alya Onist’in 20 adet dubleks dairesi satışa sunuldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 12 Ağustos 2020 - İstanbul


 İnşaat çalışmaları tamamlanmak üzere olan projede, 3+2, 5+2 ve 6+2 büyüklüğe sahip dubleks konutlar, 970 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılarla buluşuyor. Yüzde 70’lik kısmının satışının tamamlandığı proje, konumu ve donanımıyla Beylikdüzü’nün prestij projesi olarak gösteriliyor.

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi, Yakuplu- Gürpınar hattında hayata geçirilen Alya Onist; konsepti, donanımı ve yatırımcıya sunduğu yüksek katma değeriyle yatırım ve oturum odaklı yatırımcıları bir araya getiriyor. Sahip olduğu yatay mimari tasarımı, geniş bahçeli dairelerinden oluşan geleneksel mahalle konsepti ile de pandemi döneminde oluşan yeni konut trendine cevap veriyor. 120 ile 290 metrekare arasında 2+1’den 6+2 büyüklüğe kadar uzanan toplam 106 daire bulunan projenin 5+2 ile 6+2 ‘den oluşan dubleks dairlerin metrekare aralıkları 190 ile 300 arasında değişiyor. Akkuş Gayrimenkul olarak, Lüblanlı El Khatip Grup ortaklığıyla kurdukları BOSS4 Gayrimenkul’ün olgunluk dönemi eseri olan Alya Onist’in pandemi döneminde oluşan yeni konut beklentisini her yönüyle karşıladığını vurgulayan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, konuya ilişkin şunları söyledi:

7.000 metrekarelik alan üzerinde, 8 blokta inşa ettiğimiz projemizle destek paketine ilk dahil olan firmalardan biri olarak çok başarılı bir satış grafiği çizdik. Pakete ek olarak sunduğumuz kişiye özel ödeme seçenekleriyle yatırımcılarımızı bütçelerini sarsmadan kazançlı bir yatırımla buluşturduk. Sunduğumuz hemen tapu avantajı da talebe yol gösterdi. Sahip olduğu geniş bahçesi ve yeşil alanla zenginleştirilmiş sosyal donatı alanı projemizin bir diğer avantajlı yönünü oluşturdu. Satışlarımızın ivme kazandığı haziran ve temmuz ayında projemizin neredeyse tamamının satışını gerçekleştirdik. 1 oda 1 salondan, 6 oda 2 salona kadar farklı tiplerde 106 daireden oluşan projemizin son tamamlanan 5+2, 6+2 dubleks dairelerden oluşan kısmını da 970 bin  TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduk. “


Alya Onist dubleks daireleri satışa çıktı

Çekirdek ailelere de kalabalık ailelere de yer var! 

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi olan Yakuplu- Gürpınar hattının Kavaklı bölgesinde yer alan Alya Onist, sunduğu yatay mimari konsept ve yüksek katma değer ile bölgedeki diğer projelerden ayrışıyor. 120 ile 290 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+2, 6+2 büyüklükte, 8 blokta toplam 106 konut olarak tasarlanan proje, bu donanımıyla çekirdek ailelerin de kalabalık ailelerin de beklentisini tek başına karşılıyor. Projede teslimler bu yılın eylül ayında başlayacak.

Beylikdüzü’nün merkezinde


Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’da yer alan Alya Onist, merkezi lokasyonuyla da yatırımcıları cezbediyor. 600 yat bağlama kapasitesine sahip West İstanbul Marina’ya yürüme mesafesinde bulunan proje; okullar bölgesine 2 dakika, İDO iskelesine 2 dakika, Yaşam Vadisi’ne 2 dakika, toplu taşıma alternatiflerine 7 dakika, TEM bağlantı yoluna 7 dakika, E-5bağlantı yoluna 5 dakika, Büyükçekmece’ye 2 dakika, Ambarlı Limanı’na 4 dakika, en yakın eğitim kurumlarına 1 dakika, hastanelere 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Modern şehircilik anlayışını yansıtıyor

Yatay mimarinin en modern örneğini sunan Alya Onist, az katlı yatay mimari konseptinde yer alan bahçeli daireleriyle geleneksel mahalle konseptinden izler içeriyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak tasarlanan proje; içerisinde yer alan fitnesscenter, çocuk oyun alanı sauna, yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahası gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra, sahip olduğu özel çevre düzenlemesi ve peyzajıylada bu konsepti tamamlıyor. Sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımı sunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum