Ankara Altındağ Cinderesi Projesi 451 Konut İhalesi Yarın

TOKİ tarafından, Ankara Altındağ Cinderesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 451 konut, 5 dükkan, 1 cami ihalesi yarın gerçekleştirilecek.

Ankara Altındağ Cinderesi Projesi 451 Konut İhalesi Yarın
Editör: Hakan A.
20 Ocak 2020 - 22:14

Ankara Altındağ Cinderesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında inşa edilecek 451 adet konut, 5 adet dükkan ve 1 cami ihalesi yarın TOKİ tarafından yapılacak.

İhale, yarın saat 14:30'da Toki İstanbul Hizmet Binası Halkalı'da yapılacak.

Emlak Pencerem - 20 Ocak 2020


Türkiye'nin sosyal konut alanında en fazla il ve ilçesinde hayata geçirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren TOKİ, İstanbul'da yeni bir ihale daha gerçekleştirecek.Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yurt genelinde konut üretimine devam ediyor. TOKİ, bu kapsamda Ankara Altındağ ilçesinde hayata geçirilecek Kentsel Dönüşüm projesi için ihale düzenleyecek.

Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre, TOKİ, Ankara, Altındağ ilçesinde hayata geçirilecek Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 451 adet konut inşaatı için yarın ihale düzenleyecek.

İş deneyim belgeleri:

Son on beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında taahhüt edilen ve teklif edilen bedelin %80 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler.

Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

11.06.2011 tarih ve 27961 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan "Yapım İşlerinde benzer iş grupları tebliği" nde yer alan B/II grubu işler benzer iş olarak kabul edilecektir. Bu ihale kapsamında; onarım, sondaj, güçlendirme, montaj  işleri vb. yapım işlerine ait iş deneyim belgeleri benzer iş olarak kabul edilmeyecektir.

İhaleye katılıma ilişkin diğer önemli bilgiler, TOKİ'nin resmi web sitesi üzerinde yer alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum