Ankara Altındağ'da Belediye onlarca gayrimenkul hissesi satacak

Başkent Ankara'da Altındağ ilçesinde Belediyeye ait olan onlşarca gayrimenkulün hissesi ihalede satışa çıkıyor.

Ankara Altındağ'da Belediye onlarca gayrimenkul hissesi satacak
Editör: Hakan A.
20 Kasım 2020 - 07:57
Başkent Ankara'nın önemli ilçelerinden Altındağ'da Belediye tarafından sahibi olduğu çok sayıda taşınmaz için hisse satışı yapacak. İlgili satış kararı bugün yayınlanan Resmi Gazete'de şart ve koşullarıyla ilan edildi. İhale yöntemiyle hisse satışı yapılacak gayrimenkullerin listesi ile ihale şart ve koşullarına dair ayrıntıları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 20 Kasım 2020 - İstanbul


Ankara Altındağ Belediyesi, mülkiyetinde bulunan çok sayıda gayrimenkulde hisse satışı gerçekleştirecek.  Gayrimenkullere ilişkin hisse satışları ihale yöntemiyle yapılacak. Altındağ Belediyesi mülklerinin hisse satışı ihalesi 8 Aralık tarihinde düzenlenecek.

Türkiye'nin kalbi Başkent Ankara'nın Altındağ Belediyesi, çok syaıda gayrimenkul üzerinde hisse satışı yapacağını duyurdu. İhale ilanı yayınlanan karara göre, Karapürçek, Doğantepe, Ulubey, Feridun çelik, Güneşevler, Hacılar, Önder ve Beşikkaya mahallelerinde bulunan ve ekli listelede, mahallesi, ada, pafta, parsel numaralı belirtilen taşınmazlardaki Belediye'ye ait hisseler, açık teklif usulü ihale ile satışı yapılacak. 

Satış bedelleri + %18 KDV tutarı, vergi ve harçlar ile diğer tüm giderler peşinen ihale onayı sonrasında 15 gün içerisinde tahsil edilecek.

İhale şartnamesi Başkanlık binasından alınabilecek ve ihale 8 aralık tarihinde yapılacak.

İşte Altındağ belediyesi tarafından satılacak olan gayrimenkullerin hisse ve ada, pafta, fiyatlarına dair tam liste ve bilgileri.

ankara altındağ belediyesi gayrimenkul hisse satışı ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum