Ankara'da 9 katlı binada şiddetli doğalgaz patlaması: 7 yaralı

Başkent Ankara'da akşam saatlerinde 9 katlı bir binada patlama meydana geldi. Ankara'da yaşanan patlamanın doğalgazdan kaynaklandığı ve 7 kişinin olay yerinde yaralandığı gelen son dakika haberleri arasında.

Ankara'da 9 katlı binada şiddetli doğalgaz patlaması: 7 yaralı
Editör: Hakan A.
03 Aralık 2018 - 20:05 - Güncelleme: 05 Aralık 2018 - 10:29

Başkent Ankara'nın en işlek caddelerinden biri olan ve akşam trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde bir binada patlama meydana geldi. Akşam saatlerinde insan ve trafik kalabalıklığının olduğu saatte yaşanan patlamada 7 vatandaşın yaralandığı bildirildi.

Ankara Necatibey Caddesi'nde 9 katlı bir apartmanın alt katında bulunan  bir iş yerinde doğalgaz sıkışması nedeniyle patlaması meydana geldiği bildirildi. Gelen  ilk bilgiler şiddetli patlamanın doğalgaz sıkışması nedeniyle meydana geldiği bildirildi.

Patlamanın yaşandığı Necatibey Caddesi'ne  çok sayıda güvenlik ekibinin yanı sıra itfaiye ve acil sağlık personelinin yönlendirildiği bildirildi. Olay yerinde ilk belirlemelere göre 7 vatandaşın patlamanın etkisiyle çeşitli yerlerinden yaralandığı ve ambulanslarla hastaneye kaldırılarak tedavi altına aldıkları kaydedildi. Yaşanan patlamada yaralananların durumunun ciddi olmadığı gelen son dakika haberleri arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum