Ankara'da Gölbaşı ilçesinde Milli Emlak 2 arsa satışı yapacak

Milli Emlak, Ankara Gölbaşı'nda iki arsa için 9 Aralık 2020 tarihinde satış ihalesi açtı.

Ankara'da Gölbaşı ilçesinde Milli Emlak 2 arsa satışı yapacak
Editör: Hakan A.
26 Kasım 2020 - 13:41
Türkiye genelinde önemli gayrimenkul satış ihalelerine imza atan Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Ankara'da Gölbaşı ilçesinde iki arsa satışı için 9 Artalık tarihinde ihaleye çıkıyor. İhale yöntemiyle arsa yatımı yapmak isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği haberin ayrıntılarını aşağıda görebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 26 Kasım 2020 - İstanbul


Arsa yatırımcıları için cazip illerin başında gelen Başkent Ankara'da Milli Emlak yeni bir ihale duyurusu yaptı. Türkiye'nin önemli illerinde Milli Emlak tarafından çok sayıda gayrimenkulün satışı devam ediyor. Hemen her bütçeye uygun taşınmazlar ihale yöntemiyle oldukça cazip fiyatlara alıcı buluyor. Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde satışa sunulan iki arsanın toplam muhammen bedeli ise yaklaşık 16 Milyon Türk Lirası olarak açıklandı. 

Bu kapamda Başkent Ankara'nın önemli ilçelerinden birinde 2 farklı gayrimenkul için Milli Emlak tarafından düzenlenecek ihale tarihi ve ayrıntıları açıklandı. 


Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Anıt Emlak Müdürlüğü, Gölbaşı ilçesinde 2 adet gayrimenkul satışı için 9 Aralık tarihinde ihale açtı. İhale ayrıntıları ve satışa konu olan arsaların satış bilgileri haberimizdeç

Yukarıda nitelikleri belirtilen taşınmazlardan, 1.sırada bulunan taşınmazın satış ihalesi 2886 sayılı Kanunun 45.maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü 09/12/2020 tarihinde saat 11:20 de, 2.sırada bulunan taşınmazın ise aynı Kanunun 36.maddesi uyarınca Kapalı Teklif Usulü ile; 09/12/2020 tarihlerinde saat 13:40' da Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İhale Salonunda, Anıt Emlak Müdürlüğünce oluşturulacak komisyonca yapılacaktır. 

ankara gölbaşı milli emlak ihale arsa satışı 9 aralık 2020

YORUMLAR

  • 0 Yorum