Ant Yapı Projesi Antwell, En İyi Rezidas seçildi

Ant Yapı projelerinden biri olan, İstanbul'da hayata geçirilen Antwell, 2019'un en iyi rezidansı seçildi.

Ant Yapı Projesi Antwell, En İyi Rezidas seçildi
Editor: Hakan A.
13 Aralık 2019 - 14:29

Gayrimenkul sektöründe gerek yurt dışı gerekse yurtiçi markalı projelere imza atan Ant Yapı’nın, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği aktif yaşam projesi Antwell İyi Yaşam Evleri, Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul ödülleri olarak kabul edilen Sign of The City Awards 2019’da kendi kategorisinin yıldızı seçildi.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 13 Aralık 2019 - İstanbul


Ant Yapı imzasıyla İstanbul Çamlıca'da hayata geçirilen Stüdyo, 1+1 ve 2+1 olmak üzere üç farklı kiralık daire seçeneğine sahip Antwell, aynı zamanda yeşil bina kapsamında da LEED adayı olarak gayrimenkul sektöründe yeni bir kategori olarak konumlanıyor.

Türkiye’de 65 ve üzeri yaştaki nüfusun hızla artmasıyla birlikte, İyi Yaşam Evleri yurtdışındaki örnekleri gibi özellikle bu yaş grubunun yaşam kalitesine ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmış durumda. Antwell, hayatın içinde olmayı, hobi ve ilgi alanlarına daha çok vakit ayırmayı, üretken ve aktif olmayı, eğitimlerine devam etmeyi, hayatlarının bu döneminde yaşamın tadını çıkarmayı isteyen herkesin yaşamına kolaylık katacak.

Antwell İyi Yaşam Evleri’nde; sakinlerin sağlık ihtiyaçları için Acıbadem Sağlık Grubu hizmet veriyor. Kişiye özel 7/24 sağlık hizmeti sunan Acıbadem Mobil Sağlık ekibi; düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuvar destek hizmetleri, hemşire ve hastabakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleri ile yatılı refakatçi desteği sağlıyor. Ayrıca Antwell sakinlerinin ambulans ihtiyacı da 7/24 Acıbadem Mobil Sağlık ekipleri tarafından karşılanıyor.

Reklam


YORUMLAR

  • 0 Yorum