Antalya 4.8'lik depremle sarsıldı

Antalya'da gece yarısında korkutan depremle sarsıldı! Antalya depremi ve sonrasında yaşananlarla ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. İşte Antalya'da ki depremin büyüklüğü, saati ve diğer ayrıntıları....

Antalya 4.8'lik depremle sarsıldı
Editör: Hakan A.
11 Eylül 2018 - 06:35

Antalya'da deprem mi oldu? Saat kaçta deprem oldu, deprem kaç büyüklüğünde meydana geldi? Antalya'da meydana gelen son dakika deprem ve sonrasında yaşananlar... Akdeniz'de Antalya ilinde meydana gelen deprem büyük korku ve paniğe neden oldu. İşte son dakika deprem haberinin ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri - 10 Eylül 2018 - İstanbul

Günün en son deprem haberi Antalya'da yaşandı. Merkez üssü Antalya iline bağlı Döşemealtı'nda yaşanan 4.8 büyüküğünde deprem, bölgede büyük korkuya neden oldu.

Konuyla ilgili EmlakPencerem.com editörünün edindiği bilgiye göre, Antalya'da gece 02:02 sıralarında büyük bir deprem yaşandı. 

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan ilk verilere göre, Richter ölçeğine göre 4.8 büyüklüğünde olan deprem, Antalya Döşemealtı'nda saat 02:02 sıralarında yerin yaklaşık 46 kilometre derinliğinde meydana geldi. Çevre illerden hissedilen büyük deprem, korku ve paniğe neden oldu. Depremi hisseden vatandaşların can havli ile evlerinden çıktıkları, bazı vatandaşların korkudan geceyi dışarıda geçirdikleri bildirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum