Artvin Murgul TOKİ konutlarında kura heyecanı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Artvin Murgul’da inşatına devam ettiği 77 konutun hak sahiplerini, düzenlenen kura çekilişi ile belirledi. TOKİ Artvin Murgul konut kura sonuçları açıklandı.

Artvin Murgul TOKİ konutlarında kura heyecanı
Editor: Hakan A.
06 Kasım 2018 - 15:04

Toplu Konut idaresi tarafından yurt genelinde inşaatı devam eden konutlarda kura çekilişlerine devam ediliyor. Artvin Murgul TOKİ konutlarında bugün kura çekilişi heyecanı yaşandı. Projede yer alan evlerin hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 6 Kasım 2018 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Türkiye'nin hemen hemen her ilinde hayata geçirilen yeni konut projeleri hızla devam ediyor. İdare, satış başvurularının tamamlandığı pek çok projesi için kura çekilişleri yapıyor. Bu çerçevede Artvin Murgul TOKİ konutlarında kura çekilişi yapıldı.

Sosyal konut alanında her sene 70 Bin civarı konut üretimi gerçekleştiren TOKİ, 2018 yıl sonuhedeflerine ulaşmak için çalışmalarını hızlandırdı.

Artvin Murgul Belediyesi ile TOKİ tarafından ortaklaşa yürütülen Artvin Murgul Belediye Projesi kapsamında yer alan toplam 77 adet (2+1) adet konutun, “Konut Belirleme Kurası” 06 Kasım 2018 saat 11:00’de Artvin Murgul Belediyesi Düğün Salonu’nda noter huzurunda gerçekleştirildi. Kura çekilişe hak sahibi çok sayıda vatandaş ve aileleri katıldı. Düzenlenen çekilişle 77 konut için hak sahipleri belirlenmiş oldu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum