ASAT Yerinde İncelemelere Devam Ediyor

ASAT Genel Müdürlüğü tarafından ilçelere ziyaretler devam ediyor.

ASAT Yerinde İncelemelere Devam Ediyor
Editor: Hatice Kolçak
11 Kasım 2019 - 12:52 - Güncelleme: 11 Kasım 2019 - 14:09

ASAT yetkililerinin bu seferki durağı Gazipaşa ve Alanya oldu. Ekipler burada yürütülen çalışmalar hakkında bilgi topladı ve yerinde incelemeler yaptı.

Emlak Pencerem - 11 Kasım 2019

3. ziyaret Gazipaşa ve Alanya’ya yapıldı


ASAT Genel Müdürlüğü tarafından ilçelere düzenlenen, hizmetleri yerinde inceleme ve birimler arasında etkili iletişim amaçlı ziyaretlerin üçüncüsü Gazipaşa ve Alanya’ya gerçekleştirildi.

ASAT yetkililerinden oluşan heyetin ilk durağı Gazipaşa oldu. Şube Müdürü ve çalışanlarla buluşan ASAT ekibi, ilçenin genel durumu ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Yapılan toplantıda durum değerlendirmesi ile birlikte mevcut ihtiyaçlar ve projeler konuşuldu.

ARITMA TESİSİ İNCELENDİ

Gazipaşa’da devam eden atık su altyapı çalışmalarını ve kanal temizleme aracını sahada gözlemleyen ekip buradan arıtma tesisine geçti. Gazipaşa Atık Su Arıtma Tesisi’ndeki incelemenin ardından heyet Alanya’ya geçti.

ALANYA’DA SAHA ÇALIŞMALARI 

Heyet ikinci durak olan Alanya’da şube müdürü ve çalışanlarla toplantı gerçekleştirildikten sonra ilçe içinde saha çalışmalarını yerinde izleyerek personelden bilgi aldı.

Son olarak ilçe şube yönetimi ile beraber Mahmutlar Hizmet Binası ve Kapalı Düzenli Malzeme Deposunu gezen heyet, Alanya’da gerçekleştirilecek projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum